Close

Strona 12 z 40 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 397
  1. #111

    Domyślnie

    Przed chwilą sprawdzalem na narzeczonej. Jest wszystko ok. Czasami jakieś pudło, ale ciężko ocenić z czyjej winy przy 1.4

  2. #112

    Domyślnie

    Kilka sampli z dzisiejszego spaceru. Jeśli coś jest w polu ostrości gdzies na boku kadru to oznacza że było ostrzone bocznymi punktami. Nie przekadrowywałem. Sample są na szybko wołane w ligtroomie, bez dodawania ostrości. Jedynie jakiś suwaki ekspozycji, kontrastu, itp. Ja to szkło kupiłem dla światła 1.4, więc każde zdjęcie będzie na maksymalnym otworze przysłony 1.4 - tutaj mogę śmiało powiedzieć że jest ostro, bardzo ostro jak na 1.4. Szkło po mikroregulacji body trafia z daleka, bliska i na punkach bocznych. Sample nie są kadrowane w lightroomie, nie są przycinane, są org. : https://www.dropbox.com/s/6onaoj5in3...%2024.rar?dl=0
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 08-02-2016 o 22:08

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Kilka sampli z dzisiejszego spaceru. Jeśli coś jest w polu ostrości to oznacza że było ostrzone bocznymi punktami. Nie przekadrowywałem.
    Zbieram zęby z biurka... Rewelacyjna ostrość, świetnie że wrzuciłeś zdjęcia

  4. #114

    Domyślnie

    @kurczeblade - gratulacje !!! .... ostra sztuka... na f1.4 charpagan straszny... no szacun dla konstruktorów. Dzięki za sample i informacje.
    Jak z szybkością AF?
    Jak z wagą? Ciężki/poręczny... o ile wagę sobie mogę wyobrazić, to niektóre szkła lżejsze gorzej się trzyma jak te cięższe. Tak na prawdę pytanie proste, czy duże - wygodne?
    Czekam z utęsknieniem na Twojego kotleta
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 13-02-2016 o 23:33
    "Nikon"

  5. #115

    Domyślnie

    Sampli może jutro więcej wrzucę ... Ostrzy dość szybko, na AF-C łapał spokojnie szybko spacerujących ludzi, rowerzystów itp. - ale nie będę fejsów przypadkowych ludzi publikować. Na D600 AF chodzi wolniej niż D750, ale najważniejsze że trafia w punkt. Jeśli chodzi o wagę, to jest bardzo dobrze wyważone szkiełko, waga jakoś chyba podobna do Sigmy 35, chociaż 24mm jakiś taki wygodniejszy mi się wydaje, krótszy i jakoś tak fajniej wyprofilowany. Generalnie Sigme się dobrze trzyma ze względu na dobrą obudowę. Duży plus w tych sigmach jest wykonanie, dla mnie wysoko podniesiona poprzeczka, wszystko spasowane dobrze, generalnie solidna konstrukcja. Jedynie co mnie denerwuje, to że gumy z pierścienia na tych sigmach łapią każdy syf ...

  6. #116

    Domyślnie

    A mnie kształt dekielka, a konkretnie jego ostry rant, przez który łatwo spada w plecaku.

  7. #117

    Domyślnie

    @kurczeblade jakbyś proównał AF S24 1.4 do S20 1.8 którą kiedyś miałeś na D600?
    D610 | 20 1.8 | 35 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8

  8. #118

    Domyślnie

    af w 24 art jest zdecydowanie dokładniejszy...

  9. #119

    Domyślnie

    Jak miałbyś chwile to wrzuciłbyś kilka sampli... najlepiej z ludźmi na pokładzie. I może już go potestowałeś ... jakbyś porównał af z 35mm f1.8 dx ?
    "Nikon"

  10. #120

    Domyślnie

    I jak ma się AF 35 art do 35 dx na D600?
    X-T10: xf 35f2, xf90
    D600:

Strona 12 z 40 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •