Witam, czy któryś z Szanownych Kolegów (nie wyłączając Koleżanek) wie coś więcej na temat planów Nikona - co dalej z D70, kiedy nowa lepsza matryca itd. Czy musimy czekać do wiosny 2006 czy w międzyczasie coś się urodzi? Pozdrówka.
Szukaj
Witam, czy któryś z Szanownych Kolegów (nie wyłączając Koleżanek) wie coś więcej na temat planów Nikona - co dalej z D70, kiedy nowa lepsza matryca itd. Czy musimy czekać do wiosny 2006 czy w międzyczasie coś się urodzi? Pozdrówka.
Pozdrawiam - Grzegorz
A co w torbie? D300 i trochę szpargałów
d70 ma sie dobrze, Nikon da cos w segmencie polprofesjonalnym dla podroznikow i landszafcistow.. czyli nikon D200.
Iconography fucks with me
You look great in bloodstains
D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby
www.wróżka.com![]()
Wrony kraczą od długiego czasu o D200, ostatnio jakby głośniej![]()
Pożyjem, obacim.
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Kolega Kaleid w tym topicu http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=11986 nieśmiale zdradza że pono lada dzień po niedzieli d200 sie pojawi, z 10MP matrycką pono...
Mam nadzieje ze wyskacza z 16-80 3.5-5.6 VR, jako odpowiednika bardzo udanego 24-120VR i zeby sie Canon tak nie cieszyl z 17-85IS-a![]()
D3-sta|16-85VR|105VR
D75 nie wczesniej niz na wiosne przyszłego roku.
ja bym chętnie zobaczył natomiast jakieś jasne obiektywy pod DX'a
pono mają wypuścić trzy nowe DXy (wg sprawdzonych i wiarygodnych źródeł - ploty u Nikoniansów)
Jakie?Zamieszczone przez Czornyj
Skontaktuj się z nami