Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie CO PLANUJE NIKON?

    Witam, czy któryś z Szanownych Kolegów (nie wyłączając Koleżanek) wie coś więcej na temat planów Nikona - co dalej z D70, kiedy nowa lepsza matryca itd. Czy musimy czekać do wiosny 2006 czy w międzyczasie coś się urodzi? Pozdrówka.
    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  2. #2

    Domyślnie

    d70 ma sie dobrze, Nikon da cos w segmencie polprofesjonalnym dla podroznikow i landszafcistow.. czyli nikon D200.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  3. #3

    Domyślnie

    www.wróżka.com
    Wrony kraczą od długiego czasu o D200, ostatnio jakby głośniej
    Pożyjem, obacim.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #4

    Domyślnie

    Kolega Kaleid w tym topicu http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=11986 nieśmiale zdradza że pono lada dzień po niedzieli d200 sie pojawi, z 10MP matrycką pono...

  5. #5

    Domyślnie

    Mam nadzieje ze wyskacza z 16-80 3.5-5.6 VR, jako odpowiednika bardzo udanego 24-120VR i zeby sie Canon tak nie cieszyl z 17-85IS-a
    D3-sta|16-85VR|105VR

  6. #6
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    D75 nie wczesniej niz na wiosne przyszłego roku.

  7. #7

    Domyślnie

    A co wy na to?




    Acha - i coś piszą o D90.
    Pozdrawiam - Grzegorz
    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  8. #8
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    ja bym chętnie zobaczył natomiast jakieś jasne obiektywy pod DX'a
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  9. #9

    Domyślnie

    pono mają wypuścić trzy nowe DXy (wg sprawdzonych i wiarygodnych źródeł - ploty u Nikoniansów)

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    pono mają wypuścić trzy nowe DXy (wg sprawdzonych i wiarygodnych źródeł - ploty u Nikoniansów)
    Jakie?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •