Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Pół świniaka, zapasowy bolid i dziura w ziemi.

    Witam.

    Jak co roku o tej porze w ojca wstępuje duch wędzarza(o ile istnieje takie słowo). Bolid w naprawie, ale w pit stopie czeka już na nas plan awaryjny. Wstajemy z rana i dzięki uprzejmości znajomego papy zostajemy przez kilka godzin sam na sam z dziurą w ziemi. No może nie do końca sami bo cały czas czujemy na sobie wzrok Boba. "Repo" bez napinki na profesjonalne rezultaty lecz mimo to wszelkie uwagi mile widziane.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    Bonus

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Szamałbym !!!
    A repo fajne, bez napinki, ale podoba się.
    Nawet gdybyś usunął ten opis i tak wiadomo o co chodzi, więc na plus.
    pozdrawiam
    Marcin
    http://www.tycipienka.pl/

  3. #3

    Domyślnie

    to az się prosi o kolor - ten dym, ogien, kolor mięsiwa...achhh rozmarzyłem się

  4. #4

    Domyślnie

    stock nie byłoby uroku w kolorze, a tak wygląda jak ciągłe wspomnienia. Repo naprawdę na poziomie.
    D90, 35 1.8G, 18-105 VR, YN-565EX

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajnie się ogląda - zamieniłbym tylko 6 i 5 kolejnością... A może nie?
    Jest historia, całkiem spójna, klimat wspomnień moim zdaniem całkiem fajnie oddany - lubię tak przygotowany reportaż.
    Chwilami wydaje mi się, że trochę technicznie mogłoby być lepiej jeżeli chodzi o konwersję i obróbkę, ale brak mi konkretnych zarzutów.
    d70s + N18-70 + N55-200

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze Panowie.
    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Bardzo fajnie się ogląda - zamieniłbym tylko 6 i 5 kolejnością... A może nie?
    Jest historia, całkiem spójna, klimat wspomnień moim zdaniem całkiem fajnie oddany - lubię tak przygotowany reportaż.
    Chwilami wydaje mi się, że trochę technicznie mogłoby być lepiej jeżeli chodzi o konwersję i obróbkę, ale brak mi konkretnych zarzutów.
    Co do kolejności, możliwe że masz rację. Nie będę się mądrzył bo się na tym nie znam, ale cała zabawa prawdopodobnie sprowadza się do rozpaleniu ognia a potem utrzymywania temperatury, czyli na początku trzeba ostro dać do pieca. To co zaproponowałeś trzyma się kupy, tylko że za utrzymanie temperatury odpowiedzialny byłem ja i z lekka sprawę olałem (w międzyczasie budowaliśmy łódkę). Ogień przygasał i co jakiś czas musiałem go "resuscytować". Co zaś się tyczy konwersji to sam się mocno wahałem czy nie lepiej byłoby pojechać na tęczowo więc może stąd to wrażenie u Ciebie.

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    to az się prosi o kolor - ten dym, ogien, kolor mięsiwa...achhh rozmarzyłem się
    Bóg mi świadkiem, że chciałem ale w branży reportażowej dopiero raczkuję i bez Silver Efex Pro czuję się jak dziecko we mgle. BW wydaje mi się znacznie bezpieczniejsze. Trochę koloru zachowałem na klip, który może uda mi się zmontować. Z drugiej strony wędzonki były robione na wpół surowo i wcale nie wyglądały tak zachęcająco jak np bejcowana Sopocka z Sokołowa. Ogień oczywiście zdecydowanie lepiej wyglądałby w kolorze (co do dymu to nie jestem przekonany). Kilka foto-próbek wałówki poniżej.

    15.

    16.

    17.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 23-04-2014 o 23:29

  7. #7

    Domyślnie

    no faktycznie - kolorki wymagałyby posiedzenia by dobrze wyszły Niemniej, całośc mi się podoba, nawet w BW

  8. #8

    Domyślnie

    Większy urok bez koloru.
    Wyobraźnia sama kolory wstawi między czerń, szarość a biel.

  9. #9

    Domyślnie

    Mi się wersje kolorowe podobają - wciąż jest ten klimat wędzenia. Dodane jako bonus w tym przypadku jakby podsumowują całe wędzenie i pokazują wyniki, ale czy wolałbym cały reportaż w kolorze, to nie jestem pewien. Maluch, ta "zaawansowana technologia" wędzenia, generalnie klimat bardziej miniony niż dzisiejszy - to wszystko fajnie się komponuje w czerni i bieli.
    d70s + N18-70 + N55-200

  10. #10

    Domyślnie

    Unia tego zabroniła, a tym się ludzkość od wynalezienia ognia zażera i nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
    sprzęt: fotografuję sercem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •