Wybierając system też miałem mętlik w głowie. Nie daj boże założyć nowy wątek na www.cyberfoto.pl a i czytanie juz istniejących daje tyle o przysłowiowe kadzidło. Poszedłem do sklepu dla idiotów i poprosiłem o możliwość "pomacania" D70s i 400D. Nie mam łap jak bochen chleba ale bałem się że C mi wypadnie z rąk. A że premia kwartalna to dobra rzecz więc padło na N
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami