Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: D80 vs. C 400D

  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Smile

    I czemu mają służyć takie porównania? Userzy Nikona i tak nie przekonają userów Canona i na odwrót.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    I czemu mają służyć takie porównania? Userzy Nikona i tak nie przekonają userów Canona i na odwrót.
    mają pokazać różnicę między podobnej klasy aparatami (jak bmw i mercedes) a nie który jest lepszy
    Paweł

  5. #5

    Domyślnie

    A mi sie wydawalo ze Nikon i Canon robia sprzet naprzemiennie i na dobra sprawe nie maja odpowiednikow...
    I walk through the valley of death, I will fear no evil,
    for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
    www.marcinmichno.com

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Swoop Zobacz posta
    ufff.... a juz myslalem ze to pytanie z serii "ktory wybrać"
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  7. #7

    Domyślnie

    Zastanawiam się do czego służy taki test. Zrobiony zupełnie amatorsko, chaotycznie, pobieżnie i niedokładnie. Szkoda czasu na czytanie takich epokowych dzieł, chyba, że ktoś niezależnie od posiadanego sprzętu lubi się umacniać w jedynie słusznym przekonaniu.
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  8. #8

    Domyślnie

    swoop pokazal test i kto ma ochote niech czyta i dyskutuje a kto nie ma ochoty to niech nie czyta i zmieni topik na foto.
    ja akurat nie mam dylematu ale znajomy szuka informacji o systemach aparatach i roznych uwagach i bardzo chetnie mu podesle w/w linki a on bedzie wdzieczny zapewne. czy sa miarodajne to nie mi oceniac ale z pewnoscia horyzonty poszerza.
    sam nie czytalem do konca testu bo mnie to juz nie interesuje ale nie rozumiem od razu krytyki.
    pewne rzeczy gdy sa zbedne umieraja smiercia naturalna...
    raszplum raszpalinelium antinazizmum plum

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DXT Zobacz posta
    A mi sie wydawalo ze Nikon i Canon robia sprzet naprzemiennie i na dobra sprawe nie maja odpowiednikow...
    Dokladnie . Uważny obserwator rynku dostrzeże bez problemu ,ż eobie firmy robią modele nie pokrywjace sie lub inaczej pozycjonowane na innych pólkach.

  10. #10

    Domyślnie

    powiem tak Cannon nie posiada nawet górnego wyświetlacza, który ułatwia robienie zdjęć i to bardzo z czym sporo ludzi się ze mną zgodzi, dla mnie jest to wielki minus generlanie.

    Kupiłem Nikona D80 całkiem niedawno , cały czas się go uczę ale juz teraz wiem ze nie zamieniłbym go na nic innego i właśnie dzięki takim użytkownikom jak wy posiadam dzisiaj ten aparat.


    pozdro
    N I K O N i zabawki

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •