Szukaj
Miejsce na pewno należący do ciekawych. Jeżeli chodzi o zdjęcie to kadrowo jest ok, choć przyciąłbym ciut dołu, no a tak poza tym to zdjęcie takie bardziej na pamiątkę.![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Warunów nie było to i miejsce nie zagrało. Tez mam takich całą masę. W biegu niestety rzadko ma się szczęście.
D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE
Myślę, że zdjęcie jest trochę za duże - proszę zmniejszyć do 1024px.
w biegu, czy nie, miło mi się na to patrzy
Wątek zostanie otwarty po zastosowaniu się do mojej prośby![]()
Skontaktuj się z nami