Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Hormoz island

  1. #1

    Domyślnie Hormoz island

    co myślicie? niestety, strzelane niemalże w biegu...


  2. #2
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Miejsce na pewno należący do ciekawych. Jeżeli chodzi o zdjęcie to kadrowo jest ok, choć przyciąłbym ciut dołu, no a tak poza tym to zdjęcie takie bardziej na pamiątkę.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  3. #3

    Domyślnie

    Warunów nie było to i miejsce nie zagrało. Tez mam takich całą masę. W biegu niestety rzadko ma się szczęście.
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  4. #4

    Domyślnie

    Myślę, że zdjęcie jest trochę za duże - proszę zmniejszyć do 1024px.

  5. #5

    Domyślnie

    w biegu, czy nie, miło mi się na to patrzy

  6. #6

    Domyślnie

    mam jeszcze coś takiego, choć nie jest to dokładnie ten sam krajobraz:


  7. #7

    Domyślnie

    Wątek zostanie otwarty po zastosowaniu się do mojej prośby

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •