Właśnie zakupiłam na allegro Nikon D60, za 2dni będę miała lecz nie do tego zdążam. Z związku z tym ze nie miałam swojej własnej lustrzanki tylko cykałam na kolegi puszce (Nikon D3100) , proszę o porady aby zdjęcie było ładne. Znacie fajne programy do przerabiania zdjęc, kadrowania? (raczej nie PhotoShop po zajmuje troszkę miejsca na kompie) Chcę aby zdjęcie było żywe. Łatwo sie nauczyć cykać ładne fotki?A i czy do sprawdzania przebiegu dobra jest stronka http://www.camerashuttercount.com ? Pochwalcie sie swoimi fotkami Nikonem D60 (18-55), może sie ktoś znajdzie
Liczę na pomoc :>
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami