Close

Strona 52 z 52 PierwszyPierwszy ... 242505152
Pokaż wyniki od 511 do 514 z 514
  1. #511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    ...
    Jak byłem zainteresowany zakupem Lenovo wypadał jednak znacznie korzystniej od MSI.
    Cena jest zależna od placówki handlowej i obecnie również można nabyć laptopa Lenovo, czy MSI w identycznej konfiguracji, ale w bardzo odmiennych cenach.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  2. #512

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Oferujesz na swoim FB pomoc w wyborze laptopa, ultrabooka, notebooka i nie potrafisz użyć wyszukiwarki do tego jakie parametry powyżej dodałem aby odnaleźć model o którym pisałem? Sprawdziłem i jest dalej do kupienia fabrycznie nowy nawet z możliwością odbioru w sklepie stacjonarnym. Wiec uświadom mnie dlaczego nie warto tak jak powyżej napisałeś interesować się modelem Lenovo Legion Y530 ?
    Jeszcze raz przeczytaj mój post. Model Y530 jest z roku 2018, więc kupno tego modelu z 2020, niestety lecz nie jest do końca nowym wyborem. W większości przypadków zakup "nowego", może równać się ze sprzętem odnawialnym lub outletowym.

  3. #513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Techlords Zobacz posta
    Jeszcze raz przeczytaj mój post. Model Y530 jest z roku 2018, więc kupno tego modelu z 2020, niestety lecz nie jest do końca nowym wyborem. W większości przypadków zakup "nowego", może równać się ze sprzętem odnawialnym lub outletowym.
    Model Y530 kupiłem dokładnie rok temu (2019) i nie był jeszcze dostępny Y540. Wiec nie jest to stary model jak sugerujesz, procesor jest 8 generacji teraz mamy 9. Rozumie gdyby procesor był słaby, bądź kilku letni i mocno odstawał od tego co teraz mamy, ale zarówno w testach jak i po mojej codziennej pracy nie mogę nic złego powiedzieć i w testach wypadał bardzo dobrze. Wiadomo nowy model zazwyczaj daje więcej, jakiegoś aż tak wielkiego skoku technologicznego nie ma, żeby sporo do tego dopłacać przynajmniej jak dla mnie.Ty twierdzisz że nie warto, ale nie piszesz dlaczego.Upierasz się przy swoim, że niby to stare i outletowe, już wcześniej napisałem Ci, laptopy były dostępne w dobrych sklepach z możliwością rozbudowy, była możliwość zakupu outletowego również w jednym ze sklepów, ale w dużo niższej cenie i wyraźną opcją wyboru oraz możliwość zamówienia internetowego z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Bardzo dobra cena bierze się własnie z tego że jest to poprzedni model który został im na stanie, po obniżeniu ceny rozeszły się dosyć szybko.Opinie klientów również bardzo dobre i jest ich sporo.

  4. #514

    Domyślnie

    Aczkolwiek dalej nie rozumiesz. Model Y530 to jak najbardziej dobry model, lecz nie w roku 2020, gdzie mamy już nowszą odsłoną.
    Nie dlatego że jest to słabszy model, tylko dlatego, że dużo sklepów sprzedaje sprzęt odnawialny bez gwarancji producenta. Jeżeli kupiłeś go rok temu, możliwe, że były to jakieś ostatnie sztuki. Ewentualnie napisz, jaki był to sklep, to będziemy mogli to potwierdzić.
    Dobrze jeżeli podasz również cenę i konfiguracje, aby coś porównować.

Strona 52 z 52 PierwszyPierwszy ... 242505152

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •