Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Mobilny internet w UK na tydzień

    Witam po latach

    Szukam roznych informacji na ten temat i oczywiście pomyślałem o Was. Potrzebuję internet na 9 dni w UK w komórce. Szukałem i znalazłem na przykład GiffGaff. Tam są różne pakiety i np odpowiadałby mi taki za Ł7.5 gdzie jest 1GB.
    I teraz pytanie czy ktoś miał z tym styczność, bo pomijając wysyłke karty na jakiś adres (mam gdzie) to jakie są koszty aktywacji tzn żeby aktywować trzaba zapłacić Ł10 ale czy te 7,5 będę miał już w tym czy trzeba osobno doładować?

    A może zna ktoś coś ciekawszego?

    Btw fajnie jest znów założyć tutaj nowy wątek
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  2. #2

    Domyślnie

    Sam mam kartę z gg i polecam. A odpowiadajac na Twoje pytania to:
    1. Karta jest wysylana za darmo I dochodzi w przeciagu paru dni.
    2. Jak aktywujesz konto doladowujac je 10Ł to te pieniadze mozesz wykorzystac w dowolny sposob. Mozesz oczywiscie za nie aktywowac goodybag'a, o ktorym piszesz. Ja korzystam z tego za 12Ł i mam nieograniczony internet.
    3. Siec gg uzywa nadajnikow O2 wiec mam prawie zawsze 3G. Poza miastem czy w jakichs "bunkrach" jest oczywiscie roznie...
    J.
    fotografuję dla siebie i dla... przyjemności.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. A jeszcze zapytam czy długo trzeba czekać na aktywacje karty po przelewie 10Ł? Moge to sobie na miejscu zrobić czy prośić kogoś kto tam jest żeby to zrobił wcześniej? Zależy mi na tym, abym miał to działające od razu jak przyjade
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli nie natychmiast to w przeciągu kilku minut będzie hulało.
    J.
    fotografuję dla siebie i dla... przyjemności.

  5. #5

    Domyślnie

    No i git! Podziękował
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  6. #6

    Domyślnie

    Idziesz do warzywniaka i kupujesz Lycamobile albo Lebara. Za Ł5 masz chyba 500MB, za Ł10 masz 2GB a za Ł12 no limit na 30 dni. Jest to operator wirtualny, więc korzysta z gościnności nadajników innych operatorów, przez co śmiga bardzo szybko i ma bdb zasięg. Musisz tylko kupić kartę SIM, która ma w sobie jakąś wartość (chyba Ł5), potem doładowujesz ile chcesz i w telefonie musisz wstukać kod, aby aktywować pakiet. Potem przekłądasz sima do kompa/tabletu czy gdzie chcesz i masz internet.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •