Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie d5200 manual przy video a podgląd rzeczywisty ?

    Witam
    Mam pytanie do posiadaczy d5200. Oglądałem dzisiaj ten aprat w sklepie, wyczytałem wczesniej , ze przy filmowaniu obsługuje tryb manual. Jednak zmiany czasu lub czułosci sa nie widoczne na wyświetlaczu, tak jak to ma miejsce w d7000 i d7100. Czy to normalne?

  2. #2

    Domyślnie

    Są widoczne tak samo jak w D7000 - jak masz włączone auto dla filmu, to nie widać, jak włączysz manual, to widać.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Ok, ale co to znaczy "auto"? Pokrętło nastaw było ustawione na M. Miałem niewiele czasu, a obsługa sklepu nie wiedziała za wiele na ten temat... jakieś dodatkowe nastawienia są potrzebne ?

  4. #4

    Domyślnie

    Pokrętło działa przy nagrywaniu, dopiero jak włączysz manualny tryb dla filmów w ustawieniach aparatu.
    Gdzie to dokładnie jest nie - nie pamiętam, a nie mam aparatu pod ręką. Google powinien wiedzieć.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #5

    Domyślnie

    Sprawdziłem to dokładnie dzisiaj. Nikon d5200 i d5300 posiadają rzeczywisty podgląd video. Zeby działał trzeba w istocie w mieniu ustawień filmu włączyć ustawienia manualne. Oba aparaty pokazują tez poziom głośnosci nagrywanego dżwieku za pomoca wskażników na wyświetlaczu - przycisk info.

    Wydawałoby sie to proste, ale ogólnie wiedza sprzedawców w sklepie przy pytaniu o filmowanie napotyka na problemy z jej wyrażeniem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •