Może nie jestem jakimś specjalistą, ale posiadałem Nikorra 18-105 super uniwersalny obiektyw, posiadam też nikkora 50/1.8D, wszystkie systemówki dają ci fajny kolor, teraz dokupiłem Tamrona 17-50 2.8, owszem fajny, bo stałe światło i dość jasny, ale kolorystyka-LIPA!!! kolorki są jakieś wyblakłe w porównaniu do nikonowskich szkieł( tak wiemw LR można sobie suwaczkiem zwiększyć kolory, ale po co tracić tyle czasu) więc ja ogólnie z kolorystki zadowolony nie jestem, ale jak będziesz robił ciągle Tamronem to się przyzwyczaisz i zapomnisz o tym, lecz jeśli podepniesz nikkora, zobaczysz różnicęNie wiem jak sprawa wygląda w przypadku Sigmy.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami