Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arcytin Zobacz posta
    Cześć Odgrzebuję starocia z 2016 - gdzie szukać ubezpieczenia? Nie na firmę. Mam ergo hestia, compensa niestety nie ma takiej oferty, simplesurance - nie jestem pewna tej firmy patrzac na opinię. Najlepiej pełna ochrona - włącznie z przypadkowym uszkodzeniem. Wiecie gdzie szukać dalej ?
    Hej. Może spytaj firmy Prestatio z Torunia. Na pewno ubezpieczają sprzęt foto w momencie zakupu i dają obie opcje, o które pytasz. Z tego co rozumiem natomiast, Ty sprzęt już masz i chciałbyś doubezpieczyć - nie wiem, czy mają też taką możliwość.

  2. #32

    Domyślnie

    Czy ktoś może ostatnio przechodził temat ubezpieczenia sprzętu foto w trakcie podróży do USA? Większość ubezpieczeń turystycznych oferuje śmiesznie niskie ubezpieczenia sprzętu elektronicznego.

  3. #33

    Domyślnie

    Prywatnej osobie ubezpieczą sprzęt tylko od kradzieży i to jak jeszcze zgłosisz kradzież na policję. Od przypadkowych uszkodzeń typu upadł i się zepsuł nikt nie ubezpiecza.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #34

    Domyślnie

    Dokładnie o takie ubezpieczenie od kradzieży, a nie od uszkodzenia mi chodzi.

  5. #35

    Domyślnie

    Chyba każde TU to oferuje, musisz popatrzeć


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #36

    Domyślnie

    Oferują, ale na poziomie tak jak napisałem wyżej 1000-4000 PLN w najwyższych opcjach, co jak wiemy nie wystarczy nawet na 1 obiektyw często. Typowe pakiety nie mają opcji rozszerzenia opcji elektroniki do jakiś wyższych pozycji. Wysłałem zapytanie do brokera o jakieś bardziej specjalistyczne ubezpieczenie ale nie mam jeszcze zwrotki. Myślałem, że ktoś może pracujący zawodowo korzysta z tego typu ubezpieczeń i doradzi jakąś opcję.

  7. #37
    Oszczędny w słowach Awatar adalbert7
    Dołączył
    10 2016
    Miasto
    śląskie, Sosnowiec
    Posty
    82

    Domyślnie

    Są ubezpieczenia, niestety dość drogie, ale takie zawierane w momencie kupna nowego sprzętu u niektórych sprzedawców. Takie ubezpieczenia obejmują również zniszczenie sprzętu w przypadku np. upadku. Są te ubezpieczenia możliwe nawet do 5 lat.
    NIKON: Z5 + Nikkor Z 17-28/2,8 \ Nikkor Z 28-75/2,8 + FTZ + Sigma A 24-35/2 DG HSM \ Tamron 35-150/2.8-4 Di VC OSD \ Nikkor AF-P 70-300/4,5-5,6E ED VR – SONY A6600 \ E PZ 18–105/4 G OSS

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •