min. 10MP! 8 z marketingowego choćby punktu widzenia, to byłoby samobójstwo, bo tylko patrzeć jak Canon wypuści 30D i nie czarujmy sie - na pewno pare MP dołoży, żeby amerykańce upgrade'owały korpusy!Zamieszczone przez mcc
czy ja wiem? F100 do delikacików też nie należy, a na zdrowy chłopski rozum - Nikon w d200 postawi na najbardziej zaniedbaną przez siebie grupe użytkowników i bedzie sie starał wypuścić coś "eFsetkowego", pomiedzy D2x (nie każdy potrzebuje korpusu projektowanego przez twórców czołgu M1A2 Abrams) a kruchutkim D70...Zamieszczone przez mcc
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami