Koledzy mam problem - kupiłęm puszkę D5300 i tamrona 17-50 Di VC II (ze stabilizacją)
Problem pojawia się podczas kręcenia filmów, mianowicie:
Problem 1) Ostrość w autofocusie nie przechodzi z sama. Jeśli filmuję punkt A, później przejeżdzam na bunkt B, ale ostrość wciążjest ustawiona na punkt A, nie przeskakuje sama. Mogę ją tylko przesatwić wciskając spurt migawki, wtedy przeskoczy...
Problem 2) Polega na tym, że tamron działa głośno. Jak śrubokręt. Podczas robienia zdjęć, nie stawnowi to dla mnie żadnego problemu. Problem pojawia się podczas kręcenia filmów, bo cały czas słychać jak obiektyw zmienia ostrość.
Aparat ma byćw 95% do kręcenia filmów, więc chciałbym jakoś rozwiązać swoje problemy.. Ktoś pomoże?
Dzięki i pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami