Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Poradniki/portale o fotografii w j. angielskim

    Witam,
    Znacie może jakieś fajne/ciekawe poradniki lub portale poświęcone fotografii ale w języku angielskim?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    a ile z tych stron jest sprawdzonych ? Nie chodzi mi o pierwsze lepsze z google tylko czy ktos z was ma jakies sprawdzone? Jesli nie masz to sie nie odzywaj

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Nie leń i troll tylko jesli ktoś korzysta z jakiejs strony, czesto ja odwiedza i wie ze sa ciekawe porady, wpisy itp to chcialem zeby sie podzielil. A jesli ktos tak jak ty siedzi przed komputerem i koniecznie chce cokolwiek odpisac to dziekuje.

  6. #6

    Domyślnie

    A sprawdziles podane przeze mnie adresy LENIU? Wolisz uzalac sie tutaj, zamiast sprawdzic co dostales. Moze mam jeszcze klinkac za Ciebie myszka i pokazac jak obslugiwac te portale?

  7. #7

    Domyślnie

    O co ci chodzi gościu? Nie udzielaj sie jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Zaśmiecasz mi temat zbędnymi postami które nic nie wnoszą.
    Ostatnio edytowane przez Quality988 ; 10-04-2014 o 00:07

  8. #8

    Domyślnie

    Moze jakiś Admin zamknie ten wątek.

  9. #9

    Domyślnie

    Dlaczego ma zamykac? Moze poprostu jakis admin usunie twoje glupkowate wpisy ktore w żaden sposób mi nie pomogły

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Quality988 Zobacz posta
    Dlaczego ma zamykac? Moze poprostu jakis admin usunie twoje glupkowate wpisy ktore w żaden sposób mi nie pomogły
    Panie majster, słuchaj Pan. Poprosiłeś o jakieś portale o fotografii i dostałeś. Skąd wiesz, że to pierwsze lepsze z google czy po prostu ktoś to ogarnia i wie więcej od Ciebie o tych stronkach. Wypadało by przeprosić i podziękować a nie się jeszcze wykłócać. Równie dobrze mogli Ci dać polskie strony i żebyś sobie je sam na angielski tłumaczył
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •