Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Yongnuo YN565EX

  1. #1

    Domyślnie Yongnuo YN565EX

    Witam. Moje pytanie dotyczy tego czy do osobno stojącej lampy Yongnuo YN565EX muszę dokupić wyzwalacz z TTL czy lampa ustawiona w tryb S1 lub S1 zadziała w TTL i nie będe musiał jej ręcznie przestawiać?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slimlukas Zobacz posta
    Witam. Moje pytanie dotyczy tego czy do osobno stojącej lampy Yongnuo YN565EX muszę dokupić wyzwalacz z TTL czy lampa ustawiona w tryb S1 lub S1 zadziała w TTL i nie będe musiał jej ręcznie przestawiać?
    Opis trybów S1 i S2 masz w instrukcji lampy - jest tam jak wół napisane, że to tryby wyzwalania lampy.

    Do sterowania jest CLS (Sn na wyświetlaczu lampy), co zresztą też jest w instrukcji.

    A wyzwalacz TTL można kupić wybór jest:
    PocketWizart MiniTT1 + FlexTT5
    Phottix Odin
    Pixel King Pro
    Yongnuo YN622N
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    A czy zamiast tej yongnuo może kupić Nissina di700 ? Tez posiada TTL i przystępna cenę. Tylko która lepsza? Podpowie ktoś?


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slimlukas Zobacz posta
    A czy zamiast tej yongnuo może kupić Nissina di700 ? Tez posiada TTL i przystępna cenę. Tylko która lepsza? Podpowie ktoś?


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    To zależy czego oczekujesz od lampy, bo bez tego nie można powiedzieć, która lepsza.

    YN-565EX jest mocniejsza, ma tryb strobo, ma pełną konfigurację grup i kanałów dla CLS, ma dokładniejsze ustawienia mocy w trybie manualnym, ma manualny zoom, bardzo szybko się ładuje.

    Di700 - ma autoFP i większy zakres zoomu, ale nie działa poprawnie na wyzwalaczach TTL, jest słabsza, nie ma manualnej kontroli nad zoomem i na dzisiejsze standardy bardzo długo się ładuje.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #5

    Domyślnie

    Chodzi od oświetlanie nie dużych produktów typu zabawki i czasami jakieś imieniny. Yongnuo muszę zamawiać przez internet i nie mam możliwości jej sprawdzenia a Nissina maja na miejscu w sklepie dlatego posłałem o nim.


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  6. #6

    Domyślnie

    Proszę o podpowiedź bo już sam straciłem rachubę czy kupić tego yongnuo yn-565ex czy nissin di700 ?


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  7. #7

    Domyślnie

    Mój wybór - żadnej z nich.

    Każdy wybiera lampę pod siebie na podstawie tego co jest mu w niej potrzebne. Ty musisz wybrać to co jest potrzebne Tobie.
    A do zdjęć zabawek i jakiś tam imienin wystarczy YN-468II za 350zł.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •