Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar dobutrex
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Polska Południowa
    Posty
    109

    Domyślnie Spektakl światła w kolorze - Babia Góra

    Witam
    Jak obiecałem tak pokazuję - oto kilka kolorowych kadrów z wypadu na Babią Górę.
    Więcej jak zwykle na blogu.
    Pozdrawiam

    1.
    2.
    3.
    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak na takie warunki to nieźle wybrnąłeś z koloru. Ładne i przemyślane prace i dawkowane emocje
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Po tytule liczyłem na jakieś bardziej spektakularne efekty świetlne... A tak w sumie nigdzie nie mogę się dopatrzyć tego spektaklu

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Po tytule liczyłem na jakieś bardziej spektakularne efekty świetlne... A tak w sumie nigdzie nie mogę się dopatrzyć tego spektaklu
    ja równiez tak odbieram te zdjecia, standart kolorystyczny, kadry mało przemyslane - sory ale do mnie te fotki nie trafiają

  5. #5

    Domyślnie

    Spektaklu się nie dopatrzyłem, ale to nie oznacza, że mi się nie podoba. Dobre prace.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Zachodniopom. Dębno
    Posty
    240
    Wpisów
    2

    Domyślnie

    Dla mnie podoba się najbardziej 1- ka, możesz powiedzieć na jakiej ogniskowej i przysłonie zrobione?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JE56 Zobacz posta
    Dla mnie podoba się najbardziej 1- ka, możesz powiedzieć na jakiej ogniskowej i przysłonie zrobione?
    Złoty Szpadel dla Ciebie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomekk Zobacz posta
    Złoty Szpadel dla Ciebie
    + karnet na korepetycje z poprawnej polszczyzny
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  9. #9

    Domyślnie

    Kadry ładne, światło też fajne. Moim zdaniem zabrakło filtra kwadratowego medium grad 0.6.


    Edit:
    Ha-ha, właśnie zauważyłem że rok 2014. xD
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  10. #10

    Domyślnie

    Po prostu genialne fotki, kocham góry. To pierwsze szczególnie mi się podoba.
    Tam do dziś chyba mało turystów się kręci w okolicach przez cały rok? Czy coś się zmieniło?
    P510 / P1000 - choć to już przesada i szaleństwo.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •