Witam jestem posiadaczem Nikon d3000 i kilku szkieł poszukuję powyższej torby ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć i zakupić czy ktoś z drogich kolegów mógłby pomóc może zna gdzie bym mógł dostać??
Szukaj
Witam jestem posiadaczem Nikon d3000 i kilku szkieł poszukuję powyższej torby ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć i zakupić czy ktoś z drogich kolegów mógłby pomóc może zna gdzie bym mógł dostać??
nie kupuj tej torby imo najgorsza torba jaką kiedykolwiek miałem. W MM powinna być dostępna.
Zobacz tutaj, sklep pewny, szybka wysylka i duzy wybor, Hama raczej srednia, szukaj czegos renomowanych marek, bo to sie kupuje na lata a tego co widzialem Lowerpro cenowo nie odstaje mocno od Hama a jakosc wykonania jest duzo lepsza. Osobiscie jezeli chodzi o torby to mam dobre doswiadczenia z Crumplerem, ale ten jest juz drogi.
Na przyszlosc nie zakladaj nowego watku z podobnym pytaniem, ten by wystarczyl![]()
Nikon http://greg77.com/
To HAMA jest kiepska? Mam Hama Defender Colt 170 - jest doskonała.
Mam też dwa plecaki Lovepro, być może - mają nieco odporniejszy mechanicznie materiał na zewnątrz, ale bardzo lubię Hamę.
Nikon D600, D7100,
Nikkory: 28-80, 50 F:1.8D, 18-55 F:3.5-5.6 G II ED (DX), 80-200 F:2.8, Sigma 170-500 F:5-6.3D, Sigma 14 F:2.8 fish eye, Sigma 70-200 F:2.8 APO DG HSM, Tamron SP 10-24 F:3.5-4.5 DX, kilka zacnych manualnych stałek.
Skontaktuj się z nami