Close

Strona 12 z 23 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 221
  1. #111
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    117

    Domyślnie

    Jacek_Z jeśli chodzi o obsadę modelkową jest Hichcockiem wcielonym

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    modelka po pracy tzn o której ? i jaka modelka ? ja mam skomplikowany plan bo rano muszę zawieźć dzieci do babci do chojnic i nie planowałem już wracać do 3city. mogę nagiąć ten plan ale to już zależy od tego kogo i o której miałbym wieźć.
    Dla chomiczka byś nie wrócił?
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, V 20/2.8, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Dla chomiczka byś nie wrócił?
    no toż pytam kogo mam wozić
    500px.com/kubasikorski

  4. #114
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    117

    Domyślnie

    Ale to jakiś gryzoń czy "cuś"?

  5. #115

    Domyślnie

    No ja potwierdzam, juz z 1 modelka tez temat transportu dogadałem.


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    P35 | Zeiss ICON | Psix | D700 | S5 Pro | SZKŁA | LAMPY | OKO
    www.vapstudio.net

  6. #116

    Domyślnie

    Jedną osobę z Kalisza zabieram ja. Ale będzie nas czwórka. Jak się nikt nie znajdzie, to wezmę większy samochód.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, V 20/2.8, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  7. #117

    Domyślnie

    Co do kolodionu: ja 4 plytki. Kumpel pewnie ze 3. Wieczorami fajne oderwanie od pikseli


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    P35 | Zeiss ICON | Psix | D700 | S5 Pro | SZKŁA | LAMPY | OKO
    www.vapstudio.net

  8. #118
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Czyżby chomiczek? Jeśli tak, to rewelacja.
    Kto to chomiczek?

    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    Ola tancerka?
    Nie, Ola tancerka była przecież ostatnio.
    Ja mówię o makijażystce Oli, była 2 lata temu w Luboradzy i w Wiktorowie.
    Ola tancerka wie o plenerze, skończyła egzaminy maturalne, ma wolne i sama do mnie napisała na FB, że by chciała jechać. Ale nie chcę powtarzać co plener modelek, niech będzie jakiś odstęp, może kiedyś pojedzie.

    Cytat Zamieszczone przez Valush Zobacz posta
    No ja potwierdzam, juz z 1 modelka tez temat transportu dogadałem.
    Domyślam się, że się dogadałeś z Martą.

    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    rano muszę zawieźć dzieci do babci do chojnic i nie planowałem już wracać do 3city. .
    Jadą przecież jeszcze inni z Trójmiasta, mam nadzieję, że oni wezmą.
    Modelka ciebie nie zna

    Cytat Zamieszczone przez gustaw79 Zobacz posta
    Jacek_Z jeśli chodzi o obsadę modelkową jest Hichcockiem wcielonym
    To nie tak. Ja mam zawsze pewne plany. Chcę super dziewczyny, wybieram sobie takie i ... sęk w tym, że te super dziewczyny łapią bardzo dobre (tzn bardzo dobrze płatne) zlecenia, albo cos im na studiach wyskakuje itd. Nie ma co robic planów na ponad miesiąc przed plenerem. Taka prawda, to reguła, robiłem pare plenerów to wiem. dałbym miesiąc przed plenerem linki i .. zero z tego by się ostało. A ludziska by mówili, że się nastawili na dziewczynę X, a tu kicha. Po co mi pretensje, wolę nie pokazywać osób, póki nie jestem pewien.
    Do miesiąca przed plenerem wszystko gra. A potem są "podmianki". Z planów 4 dziewczyn jakie były brane pod uwagę .. nie ma żadnej! Te co ponad miesiąc temu były na początkowych miejscach jako rezerwowe też nic nie wypaliło! W efekcie są 4 dość niespodziewane dla mnie samego dziewczyny. O dziwo końcowy skład jest atrakcyjniejszy niz ten, który miał być na początku. Nie będzie żadnej początkującej modelki. Bo tak naprawdę nie mam teraz żadnej bardzo atrakcyjnej początkującej, a "średniaków" nie chcę brać. W efekcie sięgnąłem po modelki robiące komercję, co mnie przyznam kosztowało sporo więcej, niż kalkulowałem. Stąd dobiłem do 28 uczestników (w ostatnich dniach się jeszcze ludzie podopisywali). Gdyby nas było 24, to byśmy ich nie mogli mieć.

    Nie bardzo chcę dawać linków do pf dziewczyn. Chyba wstawię tu pojedyncze zdjęcia, ale .. nie jestem ich autorem. Wstawię i za pare dni usunę. Na razie je opiszę Będzie jedna modelka, blondynka, która ma nogi do samej ziemi, wzrost niby tylko 176 cm, ale wygląda jakby miała 180, jak nie więcej. Będzie jej przeciwieństwo - niziutka brunetka, 158 cm, z piekną twarzą - duże oczy, usta, mały nosek. Do portretów - super. Do aktów ktoś pośredni (wzrostem - 167 cm) - dziewczyna ma ciemne włosy o długości ...do połowy pupy. No i znana niektórym - to mogę ujawnić - Ola Hapka. Pozuje super, co tam się będę na temat Oli rozwodził. Z dziewczynami jestem w kontakcie, został tydzień do pleneru. Skoro potwierdzają udział to myslę, że taki skład już zostanie.
    Mam w rezerwie aktową modelkę z Warszawy, mam rezerwową Olę tancerkę choćby, i mam rezerwową pewną wysoką Martę z też bardzo długimi włosami. Inne dziewczyny sie też pytały o plener - Natalia z Centrum Molo itd, ale im nie dawałem nadziei, pierw "nowe" modelki. Ola H nie jest nowa, ale ona była na plenerze 2 lata temu (i chyba z 5 lat temu w Paradizo), większość z was jej nie fotografowała.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 23-05-2014 o 00:30
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #119

    Domyślnie

    Kolodionów 0, wolę same piksele
    Mam 2 miejsca wolne w samochodzie, więc mogę po drodze zgarnąć drugą modelkę z Włocławka.

  10. #120
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 798

    Domyślnie

    Z Włocławka jest też do zabrania elvis, rozmawiałeś z nim? A Oper (Piotr) jedzie z Tobą?
    O której chcecie być we Włocławku?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 12 z 23 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •