Close

Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 221
  1. #121

    Domyślnie

    Mam jedno miejsce zarezerwowane dla pinokio.
    Wyjadę z Warszawy pewnie gdzieś koło 12, więc Włocławek koło 14. Ale to są bardzo wstępne prognozy
    A elvisa dopiero teraz zauważyłem na liście, zaraz pójdzie PW.

  2. #122
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Pinokio? Siedzi cicho. halo, Marek odezwij się
    Z Warszawy jedzie Oper. Każdy z was jedzie osobno?

    Jest też chyba ktoś (holek331) z Torunia bądź Poznania, nie wiem czy się z kimś umówił, on sam niedawno nie wiedział z którego z tych miast będzie jechał. Jak z Torunia to też jest na trasie. Ale pierw modelki, potem panowie
    Zapowiada się, że samochodów będzie dostatek. No chyba,że się Trójmiasto tak dogada ze sobą, że nie znajdą miejsca na modelkę
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #123

    Domyślnie

    Startuje z Bydgoszczy , jednak jak już informowałem wcześniej Elvis'a , nie chce nikomu nic obiecywać i z nikim się wiązac , bo mam obciążenie w rodzinie "chemią onkologiczną" i wszystko się zmienia kalejdoskopowo . Powrotnie jestem otwarty .
    Z - Nikon - www.passer.com.pl

  4. #124
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Mam info od 2 osób, że chcą zabrać swoje małżonki. Jurek mi wspomniał dziś o tym tak od niechcenia. I generalnie to nie ma problemu, zawsze bylismy w większych ośrodkach. Ale tym razem jesteśmy w pensjonacie, który ma ograniczona liczbę łóźek i jesteśmy już w pobliżu maksymalnego wypełnienia. Właściciele mówią, że są dostawki (i sa mniej płatne, 50 zł), ale nie wie mczy będziecie chcieli tych dostawek. Proszę zgłaszac mi takie sprawy jak przyjazd z małżowinką muszę policzyć juz bardzo dokładnie ilość łóżek.
    W ogóle mi piszcie kto z kim śpi (sa 3 pokoje 2-osobowe z łożami małżeńskimi - to pewien problem) i mam tu na mysli nas, fotografów, bo będe chyba robił bardzo precyzyjną rozpiskę. Jak komu obojętne z kim wyląduje w łóźku to niech tez napisze. To dobrze, bo będę mał dzięki takim "luźnym" osobom pole manewru.
    PS - oczywiście nie będę układał tak by nieznajomi panowie trafili do łóżka małżeńskiego
    Natomiast jak się pojawi więcej osób towarzyszących to być może będę one (lub jakieś pary) nocować w pensjonacie obok naszego.

    Cytat Zamieszczone przez passer Zobacz posta
    Startuje z Bydgoszczy , jednak jak już informowałem wcześniej Elvis'a , nie chce nikomu nic obiecywać i z nikim się wiązac ,
    OK, więc modelkę i stylistkę postaram się dać nikoniście i 2KC. 2KC tez rozmawiał z elvisem. Ale być może elvis nie będzie musiał jechac do nas do Bydzi, może go zabierze ktoś z Włocławka. Zdaje się, że będzie więcej samochodów jechało przez Włocławek niż od nas z Bydzi.
    Proszę o info ludzi z Trójmiasta (modelka do zabrania) i jadących przez Włocławek. Valush zabierze (oprócz jednego z fotografów z Kalisza) modelkę Martę. Zostaje do wzięcia z Włocławka druga modelka i elvis. Jak pozostali ludzie z Kalisza i okolic? Jedziecie przez Włocławek? Jest to po drodze.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26-05-2014 o 23:18
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #125

    Domyślnie

    Ja na 90% już wiem, że będę startował z Poznania.

    Wysłane z mojego Note 3 przy użyciu Taptalka
    D750 | N50 f/1.8 | N85 f/1.8 | N18-35 | N70-200 f/2.8

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    W ogóle mi piszcie kto z kim śpi (sa 3 pokoje 2-osobowe z łożami małżeńskimi - to pewien problem)
    to żaden problem, możesz mnie zapisać z blondynką "nogi do samej ziemii"
    500px.com/kubasikorski

  7. #127

    Domyślnie

    ... trzymam się twierdzenia , ze w jednym lozku "(...)sa 3 pokoje 2-osobowe z łożami małżeńskimi(...)" zawsze smaczniej wygladaja 2ie kobiety niż 2ch facetow . Dlatego pakowac tam kobitki . Będzie zdrowiej i smaczniej !

    Oczywiście należy spelnic prosbe Kuby
    Z - Nikon - www.passer.com.pl

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Proszę o info ludzi z Trójmiasta (modelka do zabrania) i jadących przez Włocławek. Valush zabierze (oprócz jednego z fotografów z Kalisza) modelkę Martę. Zostaje do wzięcia z Włocławka druga modelka i elvis. Jak pozostali ludzie z Kalisza i okolic? Jedziecie przez Włocławek? Jest to po drodze.
    Z elvisem własnie ustaliliśmy, że go zgarniam z Włocławka. Zostało jeszcze jedno miejsce w samochodzie, mogę zgarnąć też modelkę.

  9. #129

    Domyślnie

    Jacku zdjęcia modelek wrzucisz jeszcze dzisiaj?

    Wysłane z mojego Note 3 przy użyciu Taptalka
    D750 | N50 f/1.8 | N85 f/1.8 | N18-35 | N70-200 f/2.8

  10. #130

    Domyślnie

    Nie żebym chciał utrudniać Jacku, ale planuję od jakiegoś czasu wyjazd dzień wcześniej tj. w środę po południu, dla oceny miejscówek i paru zdjęć "krajobrazowych". To się może oczywiście zmienić w związku z jakąś nieprzewidzianą kolizją z pracą zawodową, ale na dzisiaj plan jest taki jak napisałem.

Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •