Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Canon EOS888

  1. #21

    Domyślnie

    Format negatywu to raczej mały, chyba, ze nie rozumiem... (doczytam )

    Dzięki za pomoc Gundrum, wiem więcej niż chciałem wiedzieć, a to 1/100, więc na razie wypstrykam zakupioną rolkę, a potem będę dumał co dalej, w między czasie poczytam co mnie czeka, co muszę itp.
    A6000 + 16-50mm, Industar 61L/3 - MC 2.8/50, Helios 44M-4 2/58
    <span style="text-decoration: line-through;">D3100 + 18 - 55 + 35mm</span>
    http://flickr.com/aro777

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ARECKI777 Zobacz posta
    Do aparatu mam obiektyw 38 - 76, z tego co piszą na optycznych to taki kit, tyle, że chyba lepiej trochę wypada.
    Nie mam podstaw żeby to twierdzić z całą pewnością ale to jest chyba najgorszy z obiektywów jakie w ogóle kiedykolwiek powstały .
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •