Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Uliczne pstryki

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Uliczne pstryki

    Czolem kilka kadrow z osotniego spaceru. Czekam na cenne opinie

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

    10
    Ostatnio edytowane przez pilon ; 23-03-2014 o 21:17
    Kazdy placi za swole blendy

  2. #2

    Domyślnie

    nikt nic?
    Kazdy placi za swole blendy

  3. #3

    Domyślnie

    Kamil, a co Ty sam sądzisz o tych zdjęciach?

  4. #4

    Domyślnie

    Chcialbym poznac zdanie innych i ewentualne rady od bardziej dowswiadczonych kolegow. Mysle ze nie sa na takim poziomie jak niektorch tu na forum ale mi osobiscie sie podobaja, widzialem tez kilka gorszych tu... ale to tylko moja opinia i nie mi to oceniac. Nie sa ustawiane i trudno bylo cos fajnego ustrzelic. Teraz bym chcial poznac Twoje zdanie
    Ostatnio edytowane przez camill_lkr ; 24-03-2014 o 18:45
    Kazdy placi za swole blendy

  5. #5

    Domyślnie

    Nikt Ci nie napisał uwag, to może będę pierwszy

    1. Za szeroko i za wysoko. Chyba wiem, jaki miałeś zamysł chcąc umieścić tę bramę w kadrze, ale nie jest ona cała potrzebna w tym przypadku.
    2. Kompozycja - jeśli już koniecznie chciałeś oba w kadrze, to centralnie
    3. Przy takich kadrach staraj się umieścić w mocnym punkcie kadru coś ciekawego (nazwę, logo itp.)
    4. Za wysoko aparat, automat biletowy jest głównym bohaterem tego zdjęcia - nie corvetta
    5. Chyba najlepsze z całego setu, ale ten samochód na skraju po prawej do wywalenia i nieco za dużo góry, za mało dołu,
    6. Dobrze kombinowałeś, ale mogłeś chwilę poczekać aż ludzie przejdą, samochód z przodu przed vettą w koszmarnym kolorze nie pomaga (ale to nie Twoja wina)
    7. Znowu brama, ciasno z lewej, motocykl stracił kształt - wygląda płaski
    8. Przez ten chrom nie widać w ogóle żadnych detali tego silnika
    9. Co chciałeś pokazać na tym zdjęciu?
    10. Mamy Harleya, a za nim kilka innych - niżej aparat żeby je zgubić

    I uwaga dotycząca wszystkich zdjęć: zainwestuj w filtr polaryzacyjny i naucz się go używać żeby zgubić te odbicia w szybach, na lakierze itp.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  6. #6

    Domyślnie

    Super, na takie uwagi wlasnie liczylem. Czytajac je pomyslalem jak ja malo widze Co do 2 to z prawej stal jakis przeszkadzajek.. 9 - chcialem cos wykabinowac z odbiciem licznikow w owiewce... ale po opini widze ze chyba nie wyszlo mi. A polarka mam ale do kitowego dx.. wielkie dzieki za konstruktywny komentarz
    Kazdy placi za swole blendy

  7. #7

    Domyślnie

    Mi się podoba obróbka, co bardzo ważne i niestety rzadko spotykane cały set w podobnej tonacji Jeśli można spytać to jak osiągnąłeś taki wygląd zdjęć wszystkich? Sam się bawiłeś czy jakiś preset?

  8. #8

    Domyślnie

    Pewnie ze mozna. Sam sie bawilem. Strorzylem preset pod jedna fotke a potem hurtowo i tylko male indywidualne zmiany. Obrobka tylko w LR. Z wazniejszych rzeczy clarity i saturacja nieco podbite vibrance na minus podstawowe rzeczy przy wywolywaniu rawa jak punkt czerni i bieli wyostrzanie itp i troche zabawy z krzywymi. Ciesze sie ze sie podoba
    Kazdy placi za swole blendy

  9. #9

    Domyślnie

    Wielkie dzięki, przyjemne dla oka bardzo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •