Cześć

Mam problem z balansem bieli. Jak widać na zdjęciu, http://ifotos.pl/zobacz/Zdj-1jpg_erssxra.jpg/ kolor na twarzy dziewczyny jest zielony. Zrobiłem z dziesięć zdjęć na różnych ustawieniach balansu bieli i nie udało mi się uzyskać. Aparat to Nikon D5200 + Nikkor DX 35/1.8. Wiem, że nie jest to aparat wysokiej klasy, ale nie wiem czemu nie może dobrać balansu bieli. Wiem, że zdjęcie nie jest dobre technicznie i wogule, ale akurat tym się nie przejmuje.
Jedyne co udało mi się uzyskać to w aparacie zrobiłem prostą edycję i uzyskałem takie coś http://ifotos.pl/zobacz/Zdj-1-pop_ersswqq.jpg/. Jest trochę za różowo ale i tak lepiej.
Doradzicie coś jak sobie radzić z balansem w takich warunkach?