Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56
  1. #1
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie Sesja ślubna :)

    Moja znajoma zamówiła sesję fotograficzną u fotografa - ponoć bardzo dobrego, polecanego profesjonalisty.
    Efekty pracy tego Pana, mozna znalezć tu: http://adasz.fotosik.pl/ Znajoma jest załamana. Pan Miluski (bo tak ów profi się nazywa, nie powinien chyba wogóle robić zdjęć : ) A jaka jest Wasza opinia ? Ja wstydziłbym się pokazać komukolwiek coś takiego..nie wspominając już o braniu za to pieniędzy

  2. #2
    Rozmowny Awatar Karl Johansson
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Kraków/czasem Gdańsk, ale na razie nie
    Posty
    717

    Domyślnie

    Dobra ja się nie znam i w ogóle zdjęć robić nie umiem...
    ale...


    JEJ! Masakra...

    Nie ma to jak "profesyjonalyści"...
    D300
    Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Może jeszcze napisz ile za to wziął...
    Już pisałam co o tym sądzę...
    Ale napiszę raz jeszcze - prędzej bym sobie żyły wzdłuż poprzecinała niż wzięłabym za coś takiego pieniądze... tym bardziej takie pieniądze...
    Pojawiam się i znikam...

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Puławy/Wawa
    Posty
    122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid Zobacz posta
    Efekty pracy tego Pana, mozna znalezć tu: http://adasz.fotosik.pl/
    Czy to cała sesja? Ocenianie efektów pracy na podstawie wybranych najgorszych zdjęć nie ma nic wspólnego z rzetelną oceną. Nie przeczę, zdjęcia kiepściutkie ale...

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid Zobacz posta
    Ja wstydziłbym się pokazać komukolwiek coś takiego..nie wspominając już o braniu za to pieniędzy
    Znajoma zdecydowała się wybrać tego fotografa, zapłacić mu za jego umiejętności więc w czym problem? Zakładam, że wcześniej obejrzała co ów pan potrafi. Jeżeli jest klient, który decyduje się na niską jakość to znajdzie się również wykonawca, który tę niską jakość zaoferuje - wszystko kwestią ceny (małej zapewne).

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    o matulu...
    mam nadzieje Michale, ze byles na tym slubie i zrobiles swojej znajomej jakies zdjecia...

  7. #7
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Stawiacie mnie w trudnej sytuacji, gdyż nie jestem adwokatem ani jednej ani drugiej strony. Oceniam jedynie zdjecia Odnosnie pierwszego pytania: jest to jedynie probka zdjec, niekoniecznie tych nagorszych. Jesli bedzie trzeba, znajoma wrzuci wiecej...30, 60 lub 90, wedle życzenia Sprawa z doborem wyglądała nieco inaczej...ten pan został przez kogoś polecony. Znajomi uwazali taką pocztę pantoflową za lepszą rekomendację niż portfolia w zakładach. Za usługę zazyczył siobie standardową cenę, jaką biorą trojmiejskie zakłady foto. Coz, wyszlo jak wyszlo. Zdjecia przykladowe oczywiscie byly...choc z gola odmienne od tego co tu widac. Byc moze nie byly to nawet zdjecia tego autora. Pisze byc moze, bo nie wiem tego i nie sprawdzę. W sumie otrzymali 300 zdjęć, z których może 20 nadawało się do zaklasyfikowania - czyt. w miare poprawnego zdjecia. To tyle
    Ostatnio edytowane przez Kaleid ; 22-04-2007 o 13:45

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Puławy/Wawa
    Posty
    122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid Zobacz posta
    Zdjecia przykladowe oczywiscie byly...choc z gola odmienne od tego co tu widac. Byc moze nie byly to nawet zdjecia tego autora.
    A to już jest oszustwo, na dodatek popełnione w celu osiągnięcia korzyści materialnej. Do tego naruszenie praw autorskich prawdziwego fotografa. Niestety zjawisko również nagminne w zakładach foto - z kim innym rozmawiasz, kogo innego zdjęcia oglądasz a jeszcze kto inny robi na twoim ślubie

  9. #9

    Domyślnie

    Nieważne kto jest autorem tych zdjęć - masakra.
    Gdybym miał takie zdjęcia ze swojego ślubu (nie mam, bo ślub dopiero w planach ), byłbym załamany.
    Pozdrawiam
    Tomek
    Puszka, statyw i negatyw - takie kiedyś były czasy, a dziś to same cyfrasy...

  10. #10

    Domyślnie

    nie znam sie na cennikach zdjec wiec zapytam jeszcze raz z ciekawosci ile takie zdjacia kosztują??

    Pytam sie bo niedługo po tym jak kupiłem aparat robiłem za flaszke i zdecydowanie lepiej wyszły...

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •