Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52
  1. #1

    Domyślnie Kompakt dla żony

    Jaki byście polecili kompakt z jasnym obiektywem i jakim zoomem? Tak żeby mniej więcej z 10m zrobić zdjęcie postaci. Mojego D7100 żona się boi a potrzebuje czasami coś pstryknąć w pracy (szkoła).

  2. #2

    Domyślnie

    Podaj kwotę bo można polecić coś za 800zł i za 3 tysiaki
    RX100 | A6000 + SEL18-55/3.5-5.6 | SEL 20/2.8 Moja galeria Flickr http://www.flickr.com/photos/ukaszp/

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShoRtie Zobacz posta
    Podaj kwotę bo można polecić coś za 800zł i za 3 tysiaki
    Może być do 3000 zł. ale tańsze mile widziane

  4. #4

    Domyślnie

    X100 (bez zooma), RX100, RX100 mkII, Coolpix A, X20, XQ1, XZ2,
    RX100 | A6000 + SEL18-55/3.5-5.6 | SEL 20/2.8 Moja galeria Flickr http://www.flickr.com/photos/ukaszp/

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShoRtie Zobacz posta
    X100 (bez zooma), RX100, RX100 mkII, Coolpix A, X20, XQ1, XZ2,
    Dzięki za szybką odpowiedź. Jest z czego wybrać. Przeglądnąłem na szybko i waham się między X20 a XZ2. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    X20 większa matryca, magia kolorów Fuji oraz wizjer optyczny. Jedyny minus jak dla mnie to włączanie aparatu przez kręcenie obiektywem.
    RX100 | A6000 + SEL18-55/3.5-5.6 | SEL 20/2.8 Moja galeria Flickr http://www.flickr.com/photos/ukaszp/

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShoRtie Zobacz posta
    X20 większa matryca, magia kolorów Fuji oraz wizjer optyczny. Jedyny minus jak dla mnie to włączanie aparatu przez kręcenie obiektywem.
    O kurcze tego nie doczytałem. Trochę to dziwne

  8. #8

    Domyślnie

    Posiadam Olka XZ-2. Polecam.
    Panerai vel Eliot Capone

  9. #9

    Domyślnie

    Wybór padł na Olympus XZ-10

  10. #10

    Domyślnie

    tak bez oglądania w sklepie?
    Völkchlor

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •