Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Aparat do kieszeni

    Moja mała córka w kodaku m753 wsunęła obiektyw problem polega na tym że nie użyła do tego guzika
    Aparat używała moja teściowa do robienia zdjęć na spacerach mojej córce.
    W pierwszej chwili pomyślałem to czas by sobie sprawić d7100 a d90 ustawić w tryb auto założyć kita i dać teściowej

    Niestety plan się nie udał :doubt: bo aparat ma być kieszonkowy.

    Tak więc szukam małego aparatu, który zrobi akceptowalne zdjęcia, można nim nagrać krótki film w miarę dobrej jakości
    Aparat nie potrzebuje żadnych bajerów starczy tryb auto i przełącznik na film

    Jeśli chodzi o kwotę na wydanie to jest tak że chcę wydać jak najmniej maksymalnie koło 1000zł ale ma robić zdjęcia a nie szumy na szumach.

    Nie wiem czy tak jest faktycznie ale w jednym sklepie sprzedawca zasugerował że w przedziale 300-1000 jakość zdjęć będzie podobna

    Dlatego może pomożecie znaleźć kompromis pomiędzy jakość zdjęć w trybie auto a cena

    Mam jeszcze pytanie może ktoś już używał teraz sklepy proponują za 20% ceny ubezpieczenie od zniszczeń przez 4 lata, jako że ten aparat często będzie miał możliwość wpadnięcia w ręce maludy warto by było zainwestować tylko czy to działa czy to tylko pic na wodę?
    D750, D90, S8, F14, N35D,N180ED SB700

  2. #2

    Domyślnie

    Ja do takich celów używam Olka EPL1 + Zuiko 17/2.8 i jestem zadowolony. Kupując używki zmieścisz się w kwocie.

  3. #3

    Domyślnie

    Możesz pomyśleć o SONY DSC-TX30. Wytrzymały i z przyzwoitym obrazkiem.
    Pozdrawiam M@rcin
    Nikon D7000 + MB-D11 I N AF-S 18-300 G ED VR I N 50 1,8D I T SP 150-600 Di VC USD I
    I Lowepro Flipside 400 AW I Olympus mju Tough 6020 I

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki poszedłem do sklepu zrobiłem foty 12 aparatami w cenach od 400 do 1470 wróciłem do domu sprawdziłem na kompie foty i wygrał Olympus Stylus XZ-10 za 849zl
    D750, D90, S8, F14, N35D,N180ED SB700

  5. #5

    Domyślnie

    to teraz powinieneś jeszcze napisać jakie to były aparaty
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #6

    Domyślnie

    Fajny ten Stylus. Rok temu jego cena to było 1600zł. Mimo wszystko jednak wolę "bezzumowce"

  7. #7

    Domyślnie

    Canon s100 - matryca CMOS, filmy HD, malutki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •