Pozdrawiam serdecznie.
Szukaj
Pozdrawiam serdecznie.
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Nietypowa kolorystyka jak na zimowy kadr, ale nieżle to wygląda. Fotografia na plus.
Po prostu... fajowe![]()
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Jak najbardziej typowa!
Zapraszam na film - http://kamery.humlnet.cz/pl/videa/labska_bouda/20140308
Akcja tego poranka na trwa od 5:20 - 6:30
Czasem ubolewam że w innych częściach Europy nie ma takich kamerek co by się w czasie cofnąć i pooglądać jakie to naprawdę spektakle ze wspaniałym światłem bywają![]()
![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Bardzo podoba mi się konstrukcja tego kadru/jego różnorodność.
Kolorystyka to także niewątpliwy atut.
Do "kapitalności" ten PD delikutaśnie stemplem bym potraktował![]()
.
po prostu super kadr super widok super miejsce. z narzekania troszkę dołu mi brakuje![]()
Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.
Elegancka praca. Świetna kolorystyka - tylko czerpać. Z miejsc, które u Waści i technik, którą prezentujesz...!
NIKON
Ładnie przestrzeń z delikatnym światłem.Pozdrawiam
U mnie na takie "po prostu" mówi się trochę inaczej, np: super, zajefajnie, elegancko i takie tam.![]()
LED ZEPPELIN
Skontaktuj się z nami