Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Po prostu...

  1. #1

    Domyślnie Po prostu...

    ... Karkonosze.







    Pozdrawiam serdecznie.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  2. #2

    Domyślnie

    Nietypowa kolorystyka jak na zimowy kadr, ale nieżle to wygląda. Fotografia na plus.

  3. #3

    Domyślnie

    Po prostu... fajowe
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    Nietypowa kolorystyka jak na zimowy kadr, ale nieżle to wygląda. Fotografia na plus.
    Jak najbardziej typowa!
    Zapraszam na film - http://kamery.humlnet.cz/pl/videa/labska_bouda/20140308
    Akcja tego poranka na trwa od 5:20 - 6:30
    Czasem ubolewam że w innych częściach Europy nie ma takich kamerek co by się w czasie cofnąć i pooglądać jakie to naprawdę spektakle ze wspaniałym światłem bywają
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się konstrukcja tego kadru/jego różnorodność .
    Kolorystyka to także niewątpliwy atut.
    Do "kapitalności" ten PD delikutaśnie stemplem bym potraktował .
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  6. #6

    Domyślnie

    po prostu super kadr super widok super miejsce. z narzekania troszkę dołu mi brakuje
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

  7. #7

    Domyślnie

    Elegancka praca. Świetna kolorystyka - tylko czerpać. Z miejsc, które u Waści i technik, którą prezentujesz...!
    NIKON

  8. #8

    Domyślnie

    Miałeś super warunki .Fajne kolorki

  9. #9

    Domyślnie

    Ładnie przestrzeń z delikatnym światłem.Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    U mnie na takie "po prostu" mówi się trochę inaczej, np: super, zajefajnie, elegancko i takie tam.
    LED ZEPPELIN

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •