Close

Zobacz wyniki ankiety: przeczytaj post i zaznacz 4 pozycje

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
    Wyniki tej ankiety są ukryte.
  • termin z weekendem 31.05-1.06 bo inne nie pasują

    Wyniki są ukryte 0%
  • termin z weekendem 7-8.06 bo inne nie pasują

    Wyniki są ukryte 0%
  • termin z weekendem 14-15.06 bo inne nie pasują

    Wyniki są ukryte 0%
  • termin - każdy z wymienionych

    Wyniki są ukryte 0%
  • plener długi 2 dni (od piątku wieczór)

    Wyniki są ukryte 0%
  • plener długi 3 dni (od czwartku wieczór)

    Wyniki są ukryte 0%
  • plener 2 lub 3 - obojętne, jadę na każdy

    Wyniki są ukryte 0%
  • obiadokolacja

    Wyniki są ukryte 0%
  • obiad i kolacja

    Wyniki są ukryte 0%
  • jak będzie z posiłkami tak będzie dobrze

    Wyniki są ukryte 0%
  • modelki ciuchowe wyłącznie, nie chcę aktów to po co przepłacać

    Wyniki są ukryte 0%
  • modelka do aktu jedna

    Wyniki są ukryte 0%
  • modelki do aktu dwie

    Wyniki są ukryte 0%
  • modelki mają być fajne, akty czy nie - bez różnicy

    Wyniki są ukryte 0%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31

    Domyślnie

    Jest jeszcze jedna chętna na plener z tym że nie jest tutaj zarejestrowana. Bardziej pasuje jej termin ten pierwszy. Przyleci do Gdańska tak że prośba o transport do Łeby. Wstępnie Ewa się zdeklarowała

  2. #32

    Domyślnie

    Jadę kurduplem, więc nie polecam tylnej kanapy.
    Ale jak ktoś z 3city ma wolne m-ca u siebie to na doklejkę chętnie ...

  3. #33

    Domyślnie

    Witam.
    Czy termin oraz ilość dni zostały już ustalony?
    Chętnie bym się wybrał, jeśli znajdę jakiś dogodny dojazd.

  4. #34

    Domyślnie

    No właśnie. Coś już więcej wiadomo, bo podejrzanie cicho tutaj jak na Jackowy wątek plenerowy.....gdzie jest Robert, ja się pytam

  5. #35

    Domyślnie

    Robert kasuje dysk
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #36

    Domyślnie

    Ależ przecież to ankieta tylko a nie wątek plenerowy!

    (tak zrozumiałem przynajmniej ;P)
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #37

    Domyślnie

    Widzę, że gosowanie zamknięte. Dawno nie byłem na żadnym takim wypadzie toteż jak będą jakieś wiążące info co do terminu, składu itp itd. to całkeim możliwe, że dołączę do zestawu

    Pzdr

    PS. Co do modelek - lepsze jedna konkretna i doświadczona która pozuje max w bieliźnie niż aktowe cośtam
    Ostatnio edytowane przez Valush ; 27-03-2014 o 11:44
    P35 | Zeiss ICON | Psix | D700 | S5 Pro | SZKŁA | LAMPY | OKO
    www.vapstudio.net

  8. #38
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Ależ przecież to ankieta tylko a nie wątek plenerowy!

    (tak zrozumiałem przynajmniej ;P)
    Dokładnie tak

    Cytat Zamieszczone przez Valush Zobacz posta
    ..jak będą jakieś wiążące info co do terminu, składu itp itd. to całkeim możliwe, że dołączę do zestawu
    Już jest nowy wątek

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=246062

    a w nim odpowiedzi na pytania jakie zadaliscie tutaj. Ten wątek zamknę, udzielajcie się tam (link także w moim podpisie)
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #39
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Uwaga - proszę się wpisywać na listę w sąsiednim temacie:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=246062
    (link też w moim podpisie)
    tam już jest lista, ale pojęcia nie mam na ile aktualna, bo osoby piszące tutaj, deklarujące swój udział nie potwierdziły tego w wątku sąsiednim.
    Proszę sprawdzić listę i się dopisać (bądź usunąć).

    Przy okazji dodam nowe info - będzie możlwość popracowania w technice mokrego kolodionu czy ambrotypii. RobertMiernik będzie służył swoją wiedzą i sprzętem, będzie cały czas do dyspozycji - o ile będą chętni by się w to "bawić". Będą na pewno, ta technika jest bardzo ciekawa, tylko nie wiemy ilu będzie chciało sobie naswietlic jedną płytkę, ilu będzie zależało na "idealnym" zdjęciu i zrobi takich płyt 5, a ilu będzie co najwyżej oglądac efekty pracy innych.
    Myślę, że traktując to nawet jako ciekawostke to każdy naswietli choć takie jedno zdjęcie i przywiezie z pleneru swój autoportret w stylu retro bądź posadzi przed aparatem modelkę, zrobi jakiś ładny akt czy portret.
    Wklejam 2 zdjęcia Roberta tak by unaocznić o co chodzi. Oczywiście to są małe skany. Zdjęcia będą na płytach szklanych najprawdopodobniej rozmiaru 18x24 cm! (lub "tylko" 13x18 cm, ale raczej opcja 1 wypali.)
    Postaram się zorganizować jakiś płaski skaner na USB i na miejscu zdigitalizujemy zdjęcia tak by ci co nie mają skanera mieli jak swoje ambrotypie wrzucać do netu.
    Pomyślę też nad strojami retro dla dziewczyn. Załatwię gorset, może tez takie suknie jakie były w Luboradzy.



    popatrzcie też na avatar Roberta
    Uprzedzam, że materiały do ambrotypii nie są tanie (czarne szkło, azotan srebra itd) i koszt 1 płyty to cos ponad 10 zł. Cena za plener tego nie obejmuje. 10 zł - to smieszna cena, ale ... jak ktoś chce zrobić 1 płytkę. A jak będzie chciał 5 albo 10? I pomnóżmy to x30 uczestników. Kilkadziesiąt płyt i 1 tys pójdzie mi jak nic. Dlatego traktuję to jako coś nadprogramowego, z której to pewnie okazji część z was skorzysta, a część nie. Jak ktoś jest zainteresowany mokrym kolodionem bądź ambrotypią to ma warsztaty w których płaci tylko za materiały - prowadzącego ma za darmo.
    Takich warsztatów jest bardzo mało (i czasami są one całkiem drogie), więc nie wykluczam, że pojawią się na plenerze ludzie tylko ze względu na kolodion.

    Co do listy i wpłat: wpłaty zbieram jeszcze 3 tygodnie (28 kwietnia data graniczna). Postanowiłem zrobić jak dawniej listę i za chwile roześlę na PW dane i info dotyczące wpłat, nr konta itd.
    Jak kogo nie ma na liście to niech zabierze głos (oczywiście mam na myśli osoby, które chcą jechać).

    Proszę przesiąść się na sąsiedni wątek: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=246062 bo tu już nie będzie żadnych info.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •