Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wilcza Góra

  1. #1

    Domyślnie Wilcza Góra

    Wilcza Góra, kopalnia bazaltu, Złotoryja

    1.

    2.
    Ostatnio edytowane przez superlama ; 13-03-2014 o 22:10

  2. #2

    Domyślnie

    Miejsce wydaje mi się dość ciężkie do fotografowania.
    Być może z jakąś koparką na pierwszym planie, tam gdzieś w dole, udałoby się uzyskać ciekawszą kompozycję.
    Powyższe zdjęcia niewątpliwie pokazują ogrom miejsca, ale ja je traktuję czysto poglądowo .
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  3. #3

    Domyślnie

    Schodziłem niżej, choć nie do samej koparki. Ale jak później przejrzałem te zdjęcia, to nie potrafiłem nic ciekawego wybrać. Będę musiał zrobić powtórkę

  4. #4

    Domyślnie

    Tematycznie i kadrowo nic ciekawego.
    Obróbka - moim zdaniem nie idź w kierunku drugiego zdjęcia - oczy bolą
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    73

    Domyślnie

    Byłem tam tez , ale zdjęcia mi nie wyszły - było bardzo deszczowo . 1 Bardzo ładna
    D800 / N 50 AF-S . 1,4 G / N 14-24 AF-S . 2,8 G / N 24-70 AF-S . 2,8 G / N 70-200 AF-S . 2,8 G VR II / N 105 AF-S . 2,8 G VR Micro / TC-17 EII / SB-800 /

  6. #6

    Domyślnie

    Moim zdaniem zdecydowanie zbyt szeroko pokazane. Temat się nieco zagubił .
    Warto było mz trochę bardziej odkręcić lufę i skupić się na tych trzech warstwach. Ciaśniej kadrując, temat byłby bardziej czytelny. Tam jest fajne światło, które jest mz najmocniejszą stroną tej odsłony. Zapoluj na takie światło, kiedy drzewa "ubiorą" się w liście. Zyskasz wtedy ciekawy akcent kolorystyczny .

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2012
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    18

    Domyślnie

    Miejsce mi bardzo znane. Moim zdaniem najlepiej w tym miejscu fotografować tzw, róże bazaltowe.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez filipo123 Zobacz posta
    Miejsce mi bardzo znane. Moim zdaniem najlepiej w tym miejscu fotografować tzw, róże bazaltowe.
    Wiem o nich, ale zanim do nich doszedłem, to słońce ostre już było i nie miałem za bardzo pomysłu jak je ugryźć
    3.

    4.
    Ostatnio edytowane przez superlama ; 14-03-2014 o 21:29

  9. #9

    Domyślnie

    Z tego powodu zamknięto tę kopalnie bazaltu i utworzono rezerwat.Dzięki temu wspaniale komponuje wraz z ostrzycą i sudeami w panoramie oczywiście.Widok (Ziemnice około Legnicy blisko jeż.koskowickiego na górce).

  10. #10

    Domyślnie

    No ..teraz już wiadomo o co chodzi.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •