Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie pierwsza fotka pierwszą lustrzanką

    wiem że zaraz mi się oberwie ze wszech stron - ale od tego jest forum mnie się spodobała do pokazania, robiłem to na bylejakim statywie i prawie trzęsącymi się rękoma bo parę godzin wcześniej odebrałem aparat i tyle co naładowałem baterię





    a to po skończonej pracy po nocce


  2. #2

    Domyślnie

    nr 1. leci w prawo, poza tym nieostre. Nr 2. - może gdyby nie te elementy w lewym górnym i dolnym... bo temat ciekawy.

  3. #3

    Domyślnie

    W tym pierwszym wykadrować tak, aby nie było tego czegoś na bliższym planie. Poza tym zwracać większą uwagę na to, aby obiekty na zdjęciu "trzymały pion" - na ekranie komputera bardziej to przeszkadza niż na ekraniku aparatu
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  4. #4

    Domyślnie

    już wyjaśniam - 1 zdjęcie było robione na max przybliżeniu obiektywem kitowym 18-105 - odlegegłość od tego obiektu w linii prostej wynośi około 1000 m (1km)

    link do miejca gdzie byłem i gdzie znajdował się obiekt
    https://lh5.googleusercontent.com/-g...%25C4%2587.PNG
    Ostatnio edytowane przez VEN ; 13-03-2014 o 15:25

  5. #5

    Domyślnie

    To nie zmienia faktu, że obraz leci w prawo.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez VEN Zobacz posta
    już wyjaśniam - 1 zdjęcie było robione na max przybliżeniu obiektywem kitowym 18-105 - odlegegłość od tego obiektu w linii prostej wynośi około 1000 m (1km)
    A co ma odległość do tego, że jest krzywo? Bo nie bardzo rozumiem zależność pomiędzy jednym a drugim

    Poza tym co to za problem wyprostować przed publikacją w necie?
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 13-03-2014 o 16:21
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  7. #7

    Domyślnie

    Tytuł posty jest niestety bardzo wyraźnie widoczny w tych zdjęciach, ale każdy jakoś zaczynał
    Gratuluję zakupu, życzę samych udanych kadrów i postępów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Za kolegami ... Pan wyprostuje to zdjęcie nr 1 i wrzuci jeszcze raz. Dziękuję.
    Panerai vel Eliot Capone

  9. #9

    Domyślnie

    Ale co tu wrzucać jeszcze raz ?
    Jak będzie wyprostowane zauważalnie lepsze ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  10. #10

    Domyślnie

    ale się uczepiliście tej krzywizny Wisła płynie w tamtą stronę to jest niżej - logiczne , a na poważnie - jak wrócę do domu to poprawię - tylko dać jako ciąg dalszy tego posta czy może jeśli można tak - to podmienię fotki.
    D5300, Nikkor AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED, Nikon AF-S Zoom-Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED VR - fotografowanie amatorskie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •