Close

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 143
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    za te kasę konkurencja jest daleko, daleko z przodu. Teraz rozumiesz?
    chyba masz problemy ze zrozumieniem tego, co czytasz. Czy kiedykolwiek lub gdziekolwiek napisałem, że tak nie jest? Że jest to najlepszy aparat w swojej klasie? Cały czas piszę, że dla niektórych tabelki i rubryczki nie są ważne. Że można kupić "słaby" aparat i być z niego zadowolonym. I że nikomu nic do tego na co wydaję swoje pieniądze.

    Twoja kasa, twoja sprawa. Obys byl zadowolony i robil fajne zdjecia.
    o, czyżbyś jednak zrozumiał?

  2. #122

    Domyślnie

    Kupiłbyś jeszcze raz V1 za 3 koła?

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Kupiłbyś jeszcze raz V1 za 3 koła?
    szczerze? Tak

  4. #124
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Jacku ja pisalem o Fuji... i wlasnie dlatego, ze Fuji nie ma calej brygady od lustrzanek mialo trudniej bo nie wystarczylo wykroic mniejszego kawalka z plastra krzemu majac juz wszystko dostepne (soft, elektronike i inne bzdety), oni musieli zaczac od 'zera' (bo to co mieli mialo tysiac lat - S5 Pro, a reszta to jakies male bzdety z kompaktow). Moze dlatego im wyszlo... nie dlatego, ze moga cala swoja moc przerobowa wsadzic w ten jeden system Patrzac na Nikona to oni aktualnie cala swoja moc przerobowa wsadza w kopanie sobie grobu

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Kupiłbyś jeszcze raz V1 za 3 koła?
    Dalej czekam na Twoja odpowiedz
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 22-03-2014 o 03:39

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nikon (jak i Canon) zrobił bezlusterkowca jako niekonkurencyjnego dla lustrzanek.
    Gdyby Nikon albo Canon były jedynymi firmami na rynku to wtedy można zrozumieć politykę ochrony lepiej dochodowych aparatów. Na szczęście na rynku są inne firmy które nie mają takiego problemu i szybko wypełniają luki.

    Jeżeli ktoś chce płacić obecną cenę za V3 to nikt mu nie zabroni. Problem w tym, że Nikon wyskakuje z początkowymi cenami Nikon 1 jak Filip z konopi i sprzedaż tych aparatów w cenach wyjściowych leży na łopatkach.
    Bardzo to źle świadczy o rozeznaniu rynku przez firmę Nikon.

    Na dpreview się śmieją, że Nikon powinien wzorem firmy Leica naklejać małą zółtą kropkę i wystawiać aparat z jeszcze wyższą ceną.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #126
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    ... Patrzac na Nikona to oni aktualnie cala swoja moc przerobowa wsadza w kopanie sobie grobu
    Myślę że jest jakaś głębsza myśl w tym stwierdzeniu.

  7. #127

    Domyślnie

    Miałem dziś przyjemność macać (tylko macać, bo zabrali aku, żeby zdjęć nie robić -egz. przedprodukcyjny) 1 V3 (z dodatkowym gripem). I muszę powiedzieć, że jestem w pozytywnym szoku jeśli chodzi o sam uchwyt. Z dodatkowym gripem trzyma się go znakomicie !!! Nawet bez tego gripa, wygoda trzymania tego aparacika jest bardzo duża. Gumowa okładzina jest bardzo dobrej jakości (jeśli chodzi o "lepkość"). Cała konstrukcja bardzo solidna, szkoda że nie można było choćby włączyć.....

    Przy okazji, podziękowania dla Pana z stoiska Nikona -tak sympatycznej osoby dawno nie spotkałem
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 28-03-2014 o 01:14
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Miałem dziś przyjemność macać (tylko macać, bo zabrali aku, żeby zdjęć nie robić -egz. przedprodukcyjny) 1 V3 (z dodatkowym gripem). I muszę powiedzieć, że jestem w pozytywnym szoku jeśli chodzi o sam uchwyt. Z dodatkowym gripem trzyma się go znakomicie !!! Nawet bez tego gripa, wygoda trzymania tego aparacika jest bardzo duża. Gumowa okładzina jest bardzo dobrej jakości (jeśli chodzi o "lepkość"). Cała konstrukcja bardzo solidna, szkoda że nie można było choćby włączyć.....

    Przy okazji, podziękowania dla Pana z stoiska Nikona -tak sympatycznej osoby dawno nie spotkałem
    Dziwne, że firma Nikon jeszcze nie zabroniła swoim pracownikom kontaktu z tobą
    Więcej takich ludzi w serwisie N jak pan ze stoiska i serwis byłby w końcu w XXI wieku.
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  9. #129
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    No prosze, bhphotovideo dorzuca FT1 gratis:
    ->
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...s_digital.html

  10. #130

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •