Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Ślubne z przypadku...

    Zdjęcie zrobione podczas zwiedzania zamku i parku w Gołuchowie. Co o nim myślicie?


    pozdrawiam
    Tomek

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawy zamek. Na pewno tam można poszaleć z aparatem.
    Jak dla mnie to chyba źle wykadrowane bo mój wzrok błądzi po zdjęciu a nie koncentruje się na młodych. Pozdrawiam J.

  3. #3

    Domyślnie

    Do kadru nie ma się co przyczepić - bardzo fajny. I ta pustka - nikogo poza nimi, jakby zamek należał tylko do nich. Gdzie był pierwotny fotograf? Fajne zdjęcie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pardwadwa Zobacz posta
    Do kadru nie ma się co przyczepić - bardzo fajny. I ta pustka - nikogo poza nimi, jakby zamek należał tylko do nich. Gdzie był pierwotny fotograf? Fajne zdjęcie.
    Dzięki Fotograf zniknął na chwilę z ich prawej strony, na tym samym poziomie. Miałem tylko kilka sekund żeby ustrzelić tą fotę bez fotografa i jego pomocnika w kadrze.
    pozdrawiam
    Tomek

  5. #5

    Domyślnie

    Hę, naszukałem się tych młodych Kadr fajny, chociaż ja osobiście chyba bym wyprostował - strasznie mi się ta lewa krzywa ściana rzuca w oczy No i może jeszcze bym spróbował ciąć tuż nad arkadami - ale te wszystkie "bym, bym", to tak na siłę - podoba mi się ilość detalu i konwersja BW

  6. #6

    Domyślnie

    Zdecydowanie przeostrzone, dodatkowo światło z lewej odwraca uwagę zamiast koncentrować ją na młodych.
    D700 | D5100 | N18-35 | S20/1.8 | S35/1.4 | N35/1.8 | N50/1.4G | N50/1.8G | N85/1.8G | SB-700 | SB-400

  7. #7

    Domyślnie

    Mi sie bardzo podoba,ich foter zapewne nie ma takiej foty.
    Czepiac sie na sile nie bede bo i po co. Jest fajnie tak jak jest.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Thunder_ Zobacz posta
    Zdecydowanie przeostrzone, dodatkowo światło z lewej odwraca uwagę zamiast koncentrować ją na młodych.
    Nie wydaje mi się żeby było przeostrzone, lekko tylko wyostrzyłem po zmniejszeniu.

    Co do światła to takie po prostu było. Po odcięciu góry z tym fragmentem kadr nie wyglądał dobrze, poza tym to zdjęcie jest w takim dziale a nie innym.
    pozdrawiam
    Tomek

  9. #9

    Domyślnie

    Fotka bardzo fajna super miejscownika, ale młodej pary to troszkę szukałem na fotce

  10. #10

    Domyślnie

    A ja się przyczepię do kadru: nie grają linie pionowe. Po lewej mamy jasną plamę z pionową linią ściany, która po lewej stronie próbuje się równoważyć z zacienioną linią innej ściany. I to mi nie gra bo nie jest harmonijne.
    Przeszkadzałoby mi to gdybym był klientem.

    Tę fotkę pewnie można by skadrować na milion innych sposobów, ale że kolega nie był głównym fotografem PM, to nic się na to nie poradzi.
    Całość ma MZ bardzo przyjemny klimat, a fakt, że młodych nie widać od razu, tylko trzeba trochę poszukać, dodaje fotce uroku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •