Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Flora

  1. #1

    Domyślnie Flora

    Coś ze staroci, jeszcze nie miałem nikona, robione panasonikiem FZ-30, taki dość zaawansowany kompakt.

    styczeń 2007

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Moje kolejne zdjęcie roślinne. Zrobione w gliwickiej Palmiarni. Niestety byłem wówczas na tyle mądry (...), że nie notowałem co robię, więc nie wiem co jest na zdjęciu... Ech! Robione jeszcze starszym panasonikiem fz-15. Moim zdaniem dawał generalnie lepsze kolory niż mój późniejszy fz-30.


    czerwiec 2005


    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Kolejna roślina - niestety nie wiem co to za jedna, robiłem w ogródku u znajomych (3)


    lipiec 2006


    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Słabo, słabiutko:
    - mała głębia ostrości a tak wogóle to ostrość gdzieś uciekła;
    - ciasno;
    - w kwadracie było by lepiej;
    - zazielono mi.
    "Gdy jestem głodny, otwieram lodówkę, nie odmawiam, gdy proszą na wódkę"

  5. #5

    Domyślnie

    Ciężka krytyka... Ale co racja, to racja.




    Za rzadko daję zdjęcia w kwadrat... Mała głębia ostrości była zamierzona. Ciasno lubię. Poza tym to jednak stary kompakt, a nie pełna klatka. Stąd "ucieczka" ostrości. Kolory ten aparat też potrafił dziwacznie przekręcić, ale to sobie akurat często poczytuję za zaletę. Dzięki za uwagi.

    Pomimo słabszej jakości myślę, że jednak jeszcze coś kiedyś wrzucę za staroci. Lubię te zdjęcia. Jasne, że odbiegają od obecnego standardu, ale kiedyś i wciąż mnie cieszą

    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pardwadwa Zobacz posta
    Ciężka krytyka... Ale co racja, to racja.

    (...) Lubię te zdjęcia. Jasne, że odbiegają od obecnego standardu, ale kiedyś i wciąż mnie cieszą

    Pozdrawiam
    i oto właśnie w tym wszystkim chodzi
    "Gdy jestem głodny, otwieram lodówkę, nie odmawiam, gdy proszą na wódkę"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •