Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: VW Sirocco

  1. #1

    Domyślnie VW Sirocco

    Na drugim zdjęciu krzywa kierownica i niechlujnie wyedytowane to co za szybami


  2. #2

    Domyślnie

    Ten bajzel w tle zepsul oba zdjecia :/ na jedynce przydaloby sie od tylu jakies swiatelko.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  3. #3

    Domyślnie

    A ja może troszkę inaczej Nie rozumiem, po co te "trzymajki" koło lewarka, przecie na dłuższą drogę to nerwicy można dostać gdy się opiera o to kolanem
    I jakim cudem wszystko świeci, kiedy kluczyka w stacyjce nie ma?;>
    Na 1ce ta gwiazdka mi nie pasuje, ale pojazd ładnie się prezentuje
    O bajzlu w kadrze to już wszyscy wiedzą

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  4. #4

    Domyślnie

    Niestety autem nie można było nigdzie jeździć dlatego też zdjęcie jest w takim warsztacie jakim jest na dodatek jest to jego lepsza część

    bajcy - dobra uwaga z tym kluczykiem

  5. #5

    Domyślnie

    SCIrocco, a nie samo siro

    Masz więcej fotek ? Z tego co widzę to zwykły na ori Talladedze w czerni. Sam chciałem swoje malować, ale w necie nigdzie nie było takich konfiguracji kolorystycznych.

    Do tych trzymajek kolana nie sięgają

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    No brakuje światła z tyłu i coś tam się dziwnego dzieje na tylnym błotniku i kole - jakiś sopel?
    Wygląda, jakby stał w jakimś prosektorium lub czymś podobnym (pierwsze sceny z Piły przychodzą mi na myśl) albo, cytując klasyczny skecz, w takim pokoju gdzie się świnie prądem...bzzz..., a nie warsztacie.

    Kierownicę mogłeś wyprostować
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bajcy Zobacz posta
    I jakim cudem wszystko świeci, kiedy kluczyka w stacyjce nie ma?;>
    To normalne w VW (i chyba w całym VAG) - wystarczy włączyć pozycyjne i działa podświetlenie (u mnie w Passku też tak działa). Sorry za offtop...

    A co do zdjęć, to 1 wygląda jakby cienie były pędzlem w gimpie domalowane a na dwójce brakuje mi jeszcze jednego źródła światła od tyłu, z pomiędzy foteli.

    Pozdr,
    kris
    Ostatnio edytowane przez nied0bry ; 12-03-2014 o 15:39

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nied0bry Zobacz posta
    To normalne w VW (i chyba w całym VAG) - wystarczy włączyć pozycyjne i działa podświetlenie (u mnie w Passku też tak działa). Sorry za offtop...

    A co do zdjęć, to 1 wygląda jakby cienie były pędzlem w gimpie domalowane a na dwójce brakuje mi jeszcze jednego źródła światła od tyłu, z pomiędzy foteli.

    Pozdr,
    kris
    Tak, zgadza się podświetlenie.
    A kontrolki od immobilizera, poduszki itp. też Ci świecą? bo na pozycyjnym podświetla się cała deska, ale kontroli zapalają się dopiero po przekręceniu kluczyka...

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •