Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105

Wątek: Pejzaż

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    kupujesz tą ciemnicę?
    po co Ci ta ciemność?
    Lubię taką ciemność
    Jest kontur, jest Księżyc, jest kompozycja.

  2. #22

    Domyślnie

    Co do zdjęć "pardwadwa" niestety zupełnie nie w moim guście, nie kupuję żadnego. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 19-03-2014 o 14:04

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    Lubię taką ciemność
    Jest kontur, jest Księżyc, jest kompozycja.
    Dzięki. Oglądając Twoje zdjęcia na blogu, jestem zadowolony z komentarza - są świetne.

    I wracając do tematu - właściwie o nic więcej mi nie chodzi. Kolor - każdy kolor, ale głównie te ciemne, często niedoświetlone lub prześwietlone, w dodatku również często kolor zniekształcony, poza tym kształt, kompozycja - im mniej tego wszystkiego na jednym zdjęciu tym dla mnie lepiej. Kolejna rzecz - jak najmniej obróbki - i to chyba największy mój grzech, bo mógłbym prawidłowo naświetlać i bawić się w PS-ie. Taki minimalizm do kwadratu... Chciałbym tak mieć na każdym zdjęciu.


    Kolejny przykład tego o czym myślę. Kanion rzeki Kolorado. Niestety byłem tam tylko kilka godzin i w środku dnia... Ale i tak coś tam dla siebie wycisnąłem. (9)


    Marzec 2006


    Pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Kolejne z moich ciemnych drzew. (10)


    Grudzień 2006


    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Ta konturówka już mi się mniej podoba. Brak akcentu na niebie jest chyba głównym powodem.

  6. #26

    Domyślnie

    Ja też zdecydowanie wolę tamto foto. Ale nie zawsze jest coś fajnego, co można dodać do obrazu. Zresztą to też moja taka maniera - mam sporo porobionych drzew w różnych warunkach, wypełniających większość lub sporą część obrazu. Przyzwyczaiłem się tak robić od swojego pierwszego aparatu - fz-15 miał dobre tele. (I dobre kolory, z nowszym fz-30 miałem chyba jakąś kiepską sztukę, bo kaszanił kolory jak tylko mógł + miałem denny polaryzator co dodatkowo pogarszało sprawę). No, ale to tele tak mi zostało do dzisiaj - lubię spłaszczony obraz.

    Następnym razem może wrzucę coś z akcentem

    Dzięki za konkretny komentarz.

  7. #27

    Domyślnie

    Morze - Łeba. (11)


    Sierpień 2011


    Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    Zachodnie wybrzeże USA, południowy Oregon. Po przebudzeniu się - znaczy dość już grubo po południu , w każdym razie praktycznie środek dnia - wyjrzałem przez okno motelu i było właśnie tak. (12)


    Marzec 2006


    Pozdrawiam

  9. #29

    Domyślnie

    Wschód księżyca. (13)


    Październik 2006


    Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    Powyższe mi się bardzo podoba. I klucz gęsi także.
    Nikon D5100 | Nikkor 18-55 VR f/3,5-5,6 G | Nikkor 35 f/1,8 G
    Zabawa w RAW'ki - też weź udział!

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •