Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bielik i ...

  1. #1

    Domyślnie Bielik i ...

    Wreszcie się udało i po wielu próbach i podejściach pojawił się na scenie i pozwolił zrobić sobie kilka fotek

    1.

    2.

    3.

  2. #2

    Domyślnie

    Rewelacja pod każdym względem.

  3. #3

    Domyślnie

    Zazdroszczę spotkania - ja na ostatnim wypadzie znalazłem w końcu gniazdo, słyszałem ich głosy - ale niestety nie zobaczyłem żadnego osobnika. Chyba trzeba też pomyśleć o czatowni jakiejś...

  4. #4

    Domyślnie

    Swietne! Tylko pozazdroscic Bardzo ladnie pokazany. Kruk tez swietny
    Canon

  5. #5

    Domyślnie

    Tomku gratuluję spotkania, nad zdjęciami Bielika, ciut bym pomarudził, ale pewnie sam wiesz

  6. #6

    Domyślnie

    Cacy wyszło, choć jedynka lekko krzywa

  7. #7

    Domyślnie

    Gratulacje.

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •