Szukaj
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Rewelacja pod każdym względem.
Zazdroszczę spotkania - ja na ostatnim wypadzie znalazłem w końcu gniazdo, słyszałem ich głosy - ale niestety nie zobaczyłem żadnego osobnika. Chyba trzeba też pomyśleć o czatowni jakiejś...
Swietne! Tylko pozazdroscicBardzo ladnie pokazany. Kruk tez swietny
Canon
Tomku gratuluję spotkania, nad zdjęciami Bielika, ciut bym pomarudził, ale pewnie sam wiesz![]()
Gratulacje.
pozdro
Skontaktuj się z nami