Mam te Fischery. Wcześniej miałem też z narty z grupy mountain Head. Jednak Race to super trzymanie na oblodzonych stokach, szybkość i stabilność jazdy. Stare narty po kilku latach przestały sprawiać mi radość z jazdy, były męczące, za wolne. Jeśli jeździsz już trochę czasu i myślisz rozwojowo to tylko Fischery.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami