Postanowiłem skończyć z wypożyczaniem desek i kupić coś na dłużej.
Naczytałem się jak głupi i dalej głupim pozostałem, więc proszę o radę
Wybrałem dwa modele nart:
http://esklep.intersport.pl/pl/produ...usr&qrtc_pos=4
i
http://esklep.intersport.pl/pl/produ...4-z11-p-t13113
Fischery są w długości 165 cm, a Salomony w 163cm i 170 cm.
Przy moich 177 cm wzrostu i 80kg bardziej się skłaniam do 170cm ale tutaj też są zdania podzielone.
Bardziej mi zależy na pewnym prowadzeniu i żeby się fajnie składała do skrętów.
Będę wdzięczny za wszelkie opinie
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami