Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Wiosna idzie

  1. #1

    Domyślnie Wiosna idzie

    Śniegu prawie nie ma, mrozu nie ma, skowronki przyleciały, słońce świeci - jednym słowem jak w temacie




    Pozdrawiam serdecznie.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cialbym tego babla w LD bo mi przeszkadza,wtedy na upartego kosciol moze byc w mocnym punkcie reszta niezla, moze odrobine wiecej kontrastu bym wrzucil. Gdzies Ty znowu wlazl, ze masz takie widoki?

  3. #3

    Domyślnie

    Fajny strzał Michale ! Faktycznie ten LD troszkę drażni ale znając Ciebie jakby się dało inaczej to byś tak zrobił

  4. #4

    Domyślnie

    U mnie to samo co u poprzedników, myślę, że dałoby radę rozgonić ciemności LD. Poza tym jest zacnie.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

  6. #6
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Jak zwykle-czarownie. Jakos specjalnie mi ten LD nie wadzi. No, może ciutkę niebieskiego zeń bym zdjął.

  7. #7

    Domyślnie

    Piękności Panie... piękności

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Jakos specjalnie mi ten LD nie wadzi. No, może ciutkę niebieskiego zeń bym zdjął.
    Też tak mam
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  8. #8

    Domyślnie

    Przepiękna kumulacja światełko i mgły. Dla takich widoków warto wstawać w nocy

  9. #9

    Domyślnie

    Panowie jak zawsze macie rację!
    Jakoś tak mi się podobała ta czarna plama w LD - ale poszedłem za Waszymi uwagami i uważam że słusznie!

    Fota w pierwszym poście podmieniona wedle wskazówek!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  10. #10

    Domyślnie

    No to teraz dosztukuj jeszcze z 1 cm nieba więcej Chociaż w zasadzie i tak z czystym sumieniem mogę napisać "o, łał".

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •