witam
szybkie pytanko...wiadomo że w PS można sobie nagrać akcje która przed chwilą zrobiliśmy, jak to jest z LR? mogę sobie wgrać akcje i z nich póżniej korzystać, ale za cholerę nie mogę znaleźć opcji ..typu że robie obróbke, wszytskie akcje na pliku pojawiają się w historii..no i dalej problem bo nie wiem jak można teraz to zapisać i stosować dalej w późniejszym czasie do innych zdjęć..
jest taka możliwość? ,z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam Piotr
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami