Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Jestem na nie. Nie oddałeś na żadnym ze zdjęć tego co reprezentują sobą samochody marki RR.
    To wygląda raczej jak amatorski render. Może kwestia szkła.

  3. #3

    Domyślnie

    Bo ja Lenko amatorem jestem
    dalej mnie nie dopuścili, szczegółów podotykać.


  4. #4

    Domyślnie

    kadrowo to niestety średnio. Mam wrazenie ze jakieś nieostre albo jakość się posypała przy kompresji... Aczkolwiek autka ładne. To w BMW Velt było ?

  5. #5

    Domyślnie

    Zwiększyłbyś kapkę przesłonę, na f2.8 ciężko jest kontrolować ostrość w całym kadrze .

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    kadrowo to niestety średnio. Mam wrazenie ze jakieś nieostre albo jakość się posypała przy kompresji... Aczkolwiek autka ładne. To w BMW Velt było ?
    Tak kompresja, nie potrafię cholera,
    zapisuje do TIFF i po zmniejszeniu - Dwuszescienna (wyostrzanie, najlepsza do redukcji) rozwala mi zdjęcie, cos mam zle ustawione pewnie.

    Dziewiątka z "BMW Welt" a reszta to "BMW Museum"

    Cytat Zamieszczone przez Lena&TheShadow Zobacz posta
    Zwiększyłbyś kapkę przesłonę, na f2.8 ciężko jest kontrolować ostrość w całym kadrze .
    Nie wyrabiał już, ciemno było, EV +1,3 a ISO miałem na 2500 i balem się o ziarnistość.

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjęcia są poprawne pod względem ilości detali. One są po prostu za małe na to aby prawidłowo przedstawić taką ilość informacji w kadrze. Zdjęcie numer 4 - tył samochodu jest idealny natomiast przód jest poza płaszczyzną ostrości więc detalu nie będzie gdyż/albowiem nie ma skąd go wziać chyba, że zastosujesz jakiś high pass ale to wyjdzie merde

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lena&TheShadow Zobacz posta
    Zdjęcia są poprawne pod względem ilości detali. One są po prostu za małe na to aby prawidłowo przedstawić taką ilość informacji w kadrze. Zdjęcie numer 4 - tył samochodu jest idealny natomiast przód jest poza płaszczyzną ostrości więc detalu nie będzie gdyż/albowiem nie ma skąd go wziać chyba, że zastosujesz jakiś high pass ale to wyjdzie merde
    Tu masz racje, jak sobie dobrze przypominam to celowałem w kolo zapasowe, a powinienem w przedni gril, teraz bym do tego inaczej podszedł ale jak to amator, spier...e, zobaczę, spier...e, zobaczę, może się uda
    A chinolów to myślałem ze utłukę, jak zaczęli się prężyć z IPadami to palpitacji dostałem, fajne auta były a jeszcze więcej łap, paluchów, a ja bidny z szerokim katem to wszystko wyłapywałem, mnóstwo ludzi dzisiaj było.
    Doradzajcie, doradzajcie, może kiedyś Was zaskoczę

  9. #9

    Domyślnie

    .:Gerard:., wypowiem się tutaj odnośnie tych trzech tematów muzealnych, które wczoraj wrzuciłeś. Najmniej porywa Mini by BMW, po prostu nudne auta. Temat z BMW ciekawy, ładne egzemplarze, najbardziej przypadła mi do gustu fota z 2002ti. Ogólnie nie jestem zwolennikiem szerokiego kąta w moto-foto i dlatego dość ciężko oglądało mi się tamte foty Podobnie mam tutaj z RR. Poza tym rażą nieostrości na niektórych fotach. Na plus Twoja cierpliwość żeby przy takim kącie wyczekać moment bez tłumu cykających gapiów
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pes Zobacz posta
    .:Gerard:., wypowiem się tutaj odnośnie tych trzech tematów muzealnych, które wczoraj wrzuciłeś. Najmniej porywa Mini by BMW, po prostu nudne auta. Temat z BMW ciekawy, ładne egzemplarze, najbardziej przypadła mi do gustu fota z 2002ti. Ogólnie nie jestem zwolennikiem szerokiego kąta w moto-foto i dlatego dość ciężko oglądało mi się tamte foty Podobnie mam tutaj z RR. Poza tym rażą nieostrości na niektórych fotach. Na plus Twoja cierpliwość żeby przy takim kącie wyczekać moment bez tłumu cykających gapiów
    Dzieki,
    Do tych "rozciągnięć" z obiektywu tez się jeszcze nie przyzwyczaiłem, inaczej,
    trzeba umieć takim obiektywem robić zdjęcia, wyczuć, mieć wiedzę, gdzie, kiedy i co można rozciągać, ale uczę się

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •