Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Pytanie

  1. #1

    Domyślnie Pytanie

    Mam problem nie wiem co kupić posiadam D50 Sigme 17-70 2,8-4,5 i SB600 Zastanawiam sie nad kupnem D80 ale wtedy nie starczy ni na SB800 czy kupić D70s i lampe SB800.Czekam na wasze podpowiedzi.

  2. #2

    Post

    Na prawdę nie wiem w czym rzecz? Jeżeli nie masz kasy a koniecznie chcesz zamienić D50 na D80 i jednocześnie mieć lampę, i nie masz na to kasy, to czym prędzej biegnij do banku po pożyczkę, bo spodziewam się że doradztwa inwestycyjnego na Forum się nie doczekasz. A zalecałbym troszeczkę cierpliwości i za miesiąc, może dwa nazbierasz na lampę i dodatkowe akcesoria. Pozdrawiam PS. Jak wiesz D80 i D70s, to zupełnie inna bajka i co tu ci doradzić?
    Ostatnio edytowane przez david555 ; 21-04-2007 o 11:58
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •