Witam ponownie .
Dzisiaj chciałbym podzielić się Wami odsłoną, którą dość niespodziewanie udało się uwiecznić,
głównie dlatego, że na Wyspie bezchmurna noc zdarza się dość rzadko .
Następnego dnia, przez Wyspę, rozpoczął swój "marsz" orkan Ksawery...
Taka cisza przed burzą .


Zapraszam


***


***


Pozdrawiam
.