Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie II runda SuperOES w Kielcach

    Ostatnio rzadko zaglądam do mojego ulubionego działuale mimo to udało mi się odwiedzić tor Kielce podczas II (faktycznie pierwszej) rundy superoesu. Po 4 biegach na mecie sklasyfikowano 80 kierowców. Zawody odbyły się bez większych przygód i komplikacji poczynając startem z boxów a kończąc na odcinku leśnym. Jak już się pewnie domyślacie moc fotograficzna głównie drzemie w odcinku leśnym... taki nasz kawałek Nürburgring'u Zapraszam do obejrzenia zdjęć i komentowania. Po spojrzeniu chłodnym już okiem, wybrałem dla Was moim zdaniem najciekawsze kadry. Trochę więcej zdjęć jest na blogu i być może jakiś bonusik dojdzie

    01.

    02.

    03.

    04.

    05.

    06.

    07.

    08.

    09.

    10.

    Pozdrawiam!
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  2. #2

    Domyślnie

    Szkoda tylko ,że tak nudno wyszło.Większość kadrów z tej samej pozycji.Po trzecim już się nie chce rolką przewijać.
    Brak dynamiki bardzo mi przeszkadza w kilku zdjęciach mam wrażenie że auto stoi zaparkowane a chyba nie o to chodzi.
    Jakościowo całkiem fajnie ale to nie wszystko
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  3. #3

    Domyślnie

    nie znam się na tym, więc nie szukałem dynamizmu, a raczej ładnych obrazków.

    Wpadły mi w oko 1,2 i szczególnie 10.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Faktycznie troche nudy, lepiej idzie Ci ze stacjonarnymi autami Daj wiecej jak masz, moze po prostu zle wybrales

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek-83 Zobacz posta
    Szkoda tylko ,że tak nudno wyszło.Większość kadrów z tej samej pozycji.Po trzecim już się nie chce rolką przewijać.
    Brak dynamiki bardzo mi przeszkadza w kilku zdjęciach mam wrażenie że auto stoi zaparkowane a chyba nie o to chodzi.
    Jakościowo całkiem fajnie ale to nie wszystko
    Faktycznie, idąc wokół toru z tym wariantem trasy większość zdjęć aut jest z jednej pozycji Co do braku dynamiki - tam gdzie się dało starałem się na dłuższych czasach pokazać auta. Uwarzam, że jeżeli auto naprawdę szybko pokonuje zakręt/szykanę i mamy typowy najazd/odjazd w stronę widza nie ma sensu stosować długich czasów, lepiej pobawić się GO moim zdaniem mimo iż "matematycznie" rzecz biorąć faktycznie auto stoi na obrazku. Dla mnie to inny rodzaj "akcji", przechylone zawieszenie, kurz/dym spod kół, rozgrzane powietrze w okolicy spodu i tyłu auta, kawałeczki poodrywanej gumy ze ścieranych opon walające się po torze - to chciałem pokazać.
    Dzięki za ten komentarz ! Po prostu trzeba się dalej uczyć Pozdrawiam !

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    nie znam się na tym, więc nie szukałem dynamizmu, a raczej ładnych obrazków.

    Wpadły mi w oko 1,2 i szczególnie 10.
    Dzięki za komentarz. Mój faworyt to również nr10.

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Faktycznie troche nudy, lepiej idzie Ci ze stacjonarnymi autami Daj wiecej jak masz, moze po prostu zle wybrales
    Lepiej ze stacjonarymi ? Eeeee ja się dobrze jakoś na torze czułem Więcej... może później, któregoś dnia otworzę folder i na nowo odkryję jakąś perełkę
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •