Close

Strona 3 z 48 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 473
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Ty go nie używasz a ja tak, więc tylko Ci się wydaje że masz większą wiedzę na temat jego możliwości niż ja.
    ok, poddaje sie. moja przygoda z NX ograniczyla sie do triala i to jakichs pierwotnych wersji. zdecydowanie bardziej cenie mozliwosci jakie daje LR.

  2. #22

    Domyślnie

    Mój głos również na + dla CNX2, używam już parę lat tandemu Nikonowskiego VNX+CNX2 i nie narzekam jak na swoje potrzeby a nawet się cieszę po wersji 64bit Niedawno próbowałem się nauczyć LR ale nie wychodzi mi to - chyba jestem wygodny... podobnie może jak i koledzy - jedni przywyki do LR/PS a inni do CNX2 itd. Tym nie mniej nie raz na forum bardziej doświadczeni pisali, że pomimo PS'a używają także czasami CNX2 i coś w tym musi być.
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  3. #23

    Domyślnie

    Zdecydowanie za CNX2 -- same U-pointy wystarczą za argument.

  4. #24

    Domyślnie

    slaby jakis ten argument...

  5. #25

    Domyślnie

    Zainstalowałem CNX-D i jak próbuję go uruchomić to mi wyskakuje, że potrzebne jest połączenie z internetem i program się nie uruchamia Oczywiście net śmiga bez problemów, tylko ten CNX-D coś świruje. Ktoś miał coś podobnego, a jeśli tak to jak sobie poradziliście ? Mój system to Windows 7.
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  6. #26

    Domyślnie

    Visty nie ma na liscie systemow ale blad ten sam.
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  7. #27

    Domyślnie

    Zobaczcie, czy firewall nie blokuje, bo ja mam osobnego i pytal, czy zezwolic na polaczenie, moze windowsowy tego nie robi, to wersja beta, wiec wszystkiego mozna sie spodziewac...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciey75 Zobacz posta
    Visty nie ma na liscie systemow ale blad ten sam.
    Już sobie poradziłem. Winowajcą okazał się plik hosts w C:\Windows\system32\drivers\etc. Na końcu tego pliku tekstowego trzeba zahaszować (#) adresy stron, które się tam znajdują. Mi pomogło
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  9. #29

    Domyślnie

    Ja ma vistę 64bit i działa bez problemów i jak wspomniałem dosyć szybko. Jest podobny do tego co był od Fuji (Silkipix) ale ma kilka opcji więcej i lepiej działa. Mi tam pasuje jeśli ma być za darmo.
    D750
    flickr

  10. #30

    Domyślnie

    jako następca darmowego viewNX, czemu nie ? Ale nie Caputer NX przy którym wygląda jak kastrat do potęgi A nikon niestety stara się go wcisną jako następca obu programów
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 3 z 48 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •