Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Audi A3

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Fajnie by było gdybyś ponumerował zdjęcia
    A więc dla mnie to 1, 3, 5 i 14 w pozostałych tło (scenografia) mi nie pasuje
    Auta samego w sobie nie oceniam nie mój typ tuningu ale nie o tym to forum

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Za duzo tego w zbyt podobnych kadrach.

    Zdjecia z kolezka srednio potrzebne bo jest pociety tak, ze tylko przeszkadza. Kadrowo jest niezle ale czasem przeszkadzaja slupy od stacji benzynowej wyrastajace z auta, czasami leci odrobine w prawo. Obrobka w wiekszosci przypadkow ok, trzymalbym sie tylko jednego WB i jednego stylu. Wybralbym z tego max 5 i pokazal, bo przy takiej ilosci i praktycznie tej samej okolicy szybko sie nudzi. Ale ogolnie foty na plus

  4. #4

    Domyślnie

    Ciekawy zestaw. Podoba mi się klimat stworzony na zdjęciach. Taka typowo polska sceneria, ma swój urok. Natomiast samo auto wygląda karykaturalnie, a felgi wyglądają na doklejone w obróbce. Technicznie jest to ciekawe ale odciąga uwagę od reszty zdjęcia
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  5. #5

    Domyślnie

    Coś tu jest nie tak z tym zdjęciem, a zwłaszcza z powierzchnią tylnej lewej obręczy - czy ona odstaje od opony? Czy ona wypada na zewnątrz nadkola, tzn. przy ugięciu zawieszenia zawadziłaby o krawędź nadkola? Ten jeden szczegół przeszkadza mi w jakimkolwiek odbiorze zdjęć.... Co do podwójnego zdjęcia z kluczykiem w dłoni - to po lewej bardzo mi pasuje. Do zestawu dodałbym jeszcze widok centralnie od przodu z żabiej perspektywy.
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adriansocho Zobacz posta
    Coś tu jest nie tak z tym zdjęciem, a zwłaszcza z powierzchnią tylnej lewej obręczy - czy ona odstaje od opony? Czy ona wypada na zewnątrz nadkola, tzn. przy ugięciu zawieszenia zawadziłaby o krawędź nadkola? Ten jeden szczegół przeszkadza mi w jakimkolwiek odbiorze zdjęć.... Co do podwójnego zdjęcia z kluczykiem w dłoni - to po lewej bardzo mi pasuje. Do zestawu dodałbym jeszcze widok centralnie od przodu z żabiej perspektywy.
    Zgadza się. Felgi została naciagnięte na opony w taki sposób, że między rantem felgi a oponą jest przestrzeń w którą chowają się nadkola. Zarówno przednie jak i tylnie.
    Całość jest jednak na zawieszeniu pneumatycznym także w trakcie jazdy auto ma o wiele większy prześwit co nie sprawia żadnego problemu.
    To tyl jeśli o techniczną stronę chodzi

  7. #7

    Domyślnie

    +10 pkt. z a logo "dapper" Szkoda, że nie ponumerowałeś zdjęć, bo w związku z tym nie będę się odnosił do poszczególnych bo leń jestem i liczyć mi się nie chce. shaolin dał dobre uwagi, podpisuję się pod nimi. Najbardziej pasuje mi ta fota: http://farm4.staticflickr.com/3799/1...0a1567f7_b.jpg
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  8. #8

    Domyślnie

    niestety koła i nadkola sa tak paskudne, że odciągają od całej reszty w tym warsztaty fotografa
    Nikon

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jamirq Zobacz posta
    niestety koła i nadkola sa tak paskudne, że odciągają od całej reszty w tym warsztaty fotografa
    Absolutnie się zgadzam bo mam identyczne odczucia. Na każdym zdjęciu szukałem tych paskudnych felg i żadnego zdjęcia przez to nie zauważyłem. Autko wygląda okropnie.
    D700 | D5100 | N18-35 | S20/1.8 | S35/1.4 | N35/1.8 | N50/1.4G | N50/1.8G | N85/1.8G | SB-700 | SB-400

  10. #10

    Domyślnie

    za poprzednikami
    fajne zdjęcia, ale samochód został wcześniej strasznie skrzywdzony
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •