Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Audi A3

  1. #11

    Domyślnie

    Jak dla mnie esencją sesji jest zdjęcie numer 2. Auto doskonale pasuje do "rustykalnych" klimatów stacji

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    Nie wiem o co wam chodzi z tym autem, to tak jakbyście komentowali wygląd modelki w portrecie/fashion a z tego co wiem to takie komentarze są zawsze nie na miejscu...
    Co do zdjęć szkoda, że nie ponumerowane. Ogólnie musisz zadbać o "czystsze" i dokładniejsze (ucięte tył auta wg mnie nieuzasadniony na tej fotce z żabiej perspektywy) kadrowanie wg mnie, bo najbardziej podoba mi się ta fota co Pes podlinkował, ale oczywiście ułamek dystrybutora mi przeszkadza, zresztą Shaolin też o tym pisał. Poza tym flara na 1 wygląda co najmniej słabo.

  3. #13

    Domyślnie

    hihihi przystanek PKS w Łowiczu fajne fotki

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marki Zobacz posta
    Nie wiem o co wam chodzi z tym autem, to tak jakbyście komentowali wygląd modelki w portrecie/fashion a z tego co wiem to takie komentarze są zawsze nie na miejscu...
    Zgadzam się. Mi się zdjęcia podobają. Dobry klimat, ciekawe kadry, niezła obróbka.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marki Zobacz posta
    Nie wiem o co wam chodzi z tym autem, to tak jakbyście komentowali wygląd modelki w portrecie/fashion a z tego co wiem to takie komentarze są zawsze nie na miejscu...
    Co do zdjęć szkoda, że nie ponumerowane. Ogólnie musisz zadbać o "czystsze" i dokładniejsze (ucięte tył auta wg mnie nieuzasadniony na tej fotce z żabiej perspektywy) kadrowanie wg mnie, bo najbardziej podoba mi się ta fota co Pes podlinkował, ale oczywiście ułamek dystrybutora mi przeszkadza, zresztą Shaolin też o tym pisał. Poza tym flara na 1 wygląda co najmniej słabo.
    Z tą różnicą, że to nie jest modelka a zmiany w samochodzie zostały wykonane dodatkowo. Modelka wiadomo urodzi się taka i taka pozostanie i m.in. dlatego się nie komentuje.

    Potraktuj uwagi dotyczące samochodu jak uwagi do stroju lub makijażu modelki który calkowici nie pasuje i rujnuje zdjęcie
    Nikon

  6. #16

    Domyślnie

    Fajny CPN .

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adriansocho Zobacz posta
    Co do podwójnego zdjęcia z kluczykiem w dłoni - to po lewej bardzo mi pasuje.
    Jak by rękę miał umytą było by Oki
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seś@ Zobacz posta
    Jak by rękę miał umytą było by Oki
    A co jeśli powiem, że smar na dłoni to charakteryzacja która ukazuje wysokie przywiązanie właściciela do auta i relacje auto-kierowca?

    Panowie, jeśli dobrze mi się wydaje to forum fotograficzne, nie motoryzacyjne. Nie wiem czemu waszym zdaniem zdjęcie jest nie fajne bo felga jest taka a nie inna, bo auto jest obniżone, bo [...]
    Ja proszę o opinie zdjęć, nie auta Są ludzie którym się to nie podoba, są i tacy którzy jarają się takimi autami. Nie ma co więcej w tym temacie mówić.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •