Najważniejsze że bierzesz to na wesoło... Na przeczekanie w najkonie lepiej celować w D3/s/D700 albo w D4 jeśli możesz uzasadnić taki wydatek. Kilka ostatnich FF tej firmy to żart z klienta. Cięcie kosztów połączone z żyłowaniem ceny.
Szukaj
Najważniejsze że bierzesz to na wesoło... Na przeczekanie w najkonie lepiej celować w D3/s/D700 albo w D4 jeśli możesz uzasadnić taki wydatek. Kilka ostatnich FF tej firmy to żart z klienta. Cięcie kosztów połączone z żyłowaniem ceny.
Skontaktuj się z nami