Close

Strona 69 z 80 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 798
  1. #681

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kipcior Zobacz posta
    Ok, dzięki za odpowiedzi. Teraz mam 16:10 Della U2412M na IPS już od 8 lat i nie miałem okazji pracować na czymś lepszym. Choć może to i dobrze Jako drugi stoi jeszcze 19" Benq na MVA, a trzeci 15" Benq na TN, który chyba dziś się skończył. Także obrabiając zdjęcia miałem 3 wersje od razu Wydruki przeważnie nie odbiegały od tego co Dell pokazywał. Przeważnie...
    Komp też pamięta początki zeszłej dekady i trzeba będzie powoli zacząć analizować temat.
    Dell serii U jest nieźle zlinearyzowany fabrycznie i ma IPS, więc po podkalibrowaniu w menu serwisowym sprawdza się całkiem dobrze. Analogicznie będzie z ConceptD - dobra liniowość więc foto będzie ok, płynność w grach dzięki wysokiej częstotliwości, w topowych modelach z FALD HDR też powinien dać czadu.

  2. #682

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    jprdl zmieniłem na duże i teraz nie mogę wrócić bo "zastosuj" jest poza ekranem :/

  3. #683

    Domyślnie

    A w którym oknie, LR czy ustawienia ekranu?

  4. #684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Dell serii U jest nieźle zlinearyzowany fabrycznie i ma IPS, więc po podkalibrowaniu w menu serwisowym sprawdza się całkiem dobrze. Analogicznie będzie z ConceptD - dobra liniowość więc foto będzie ok, płynność w grach dzięki wysokiej częstotliwości, w topowych modelach z FALD HDR też powinien dać czadu.
    Mówisz o tym?



    Czym ono się różni od ustawienia RGB w OSD?
    Ostatnio edytowane przez igsux3 ; 18-01-2021 o 18:13
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  5. #685

    Domyślnie

    Witam
    Panowie muszę kupić monitor 4K
    Mam dwa modele na oku
    Acer BM270 oraz NEC EA271u

    Który z monitorów byście polecili ?

  6. #686

    Domyślnie

    Acer to klasa nieco lepsza od BenQ. NEC inna półka.

  7. #687

    Domyślnie

    Rozumiem.
    Na papierze teoretycznie lepiej wypada ACER, natomiast jeżeli postawię te dwa monitory obok siebie zobaczę różnicę na korzyść NEC ? Chodzi o przejścia tonalne odwzorowanie kolorów ?
    Mam również MacBook Pro 2020 w którym wyświetlacz wydaję mi się całkiem ok. Czy NEC wyświetli mniej więcej to samo ?

  8. #688

    Domyślnie

    NEC przede wszystkim może być sprzętowo kalibrowany, laptop nie. Wyświetlanie jest bardziej stonowane, neutralne. Wykończenie zewnętrzne satyna, nie błyszczące. Liniowość do niedawna była taka tylko w profesjonalnych. Żaden laptop, niezależnie od ceny, nie jest w stanie nawet się zbliżyć. Oczywiście mówię o odpowiedniej wersji, bo ten model występuje aż w czterech, korporacyjnej, CT, COLOR i medycznej.

    PS. Na papierze to monitor za 1 tys zł wypada "lepiej" od zawodowego za 10 tys, więc...

  9. #689

    Domyślnie

    Zastanawia mnie stosunkowo niska cena Eizo CX241 - można je kupić za niewiele ponad 2k (używane, bo już nie produkują). Coś z nimi jest nie tak? Wiem, że już nie mają chłodzenia jak CX240 i chyba innym mankamentów. Czy to jest po prostu wynik złej passy serii CX? Porównywałem na żywo z CS i w kolorach różnicy nie widziałem, ale srebrzenie i liniowość to istna przepaść na plus dla serii CX.
    https://forum.nikoniarze.pl/faq.php

  10. #690

    Domyślnie

    A ile można dać za używany sprzęt, który nowy kosztował 3+kpln?
    Mam CX241, bardzo fajny sprzęt.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Strona 69 z 80 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •