Close

Strona 68 z 80 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 798
  1. #671
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    To nie działa jak potrzeba, jeśli skalujesz całe UI w windows to tracisz zna powierzchni roboczej, jeśli używasz pref to zyskujesz tylko wielkość fontów, a UI pozostaje domyślne, dopiero nowsze Ps/Lr ma tu skalowanie poprawne.

  2. #672

    Domyślnie

    Prawda. CS6 pod tym względem wymaga "typowych" gęstości pikseli.

  3. #673
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    A jest coś co nadaje się do grania w 144Hz i jednocześnie do grafiki czy to nie ma tak?
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  4. #674

    Domyślnie

    Pogodzenie szybkości i precyzji jest praktycznie niemożliwe. Tak samo jak w życiu.

  5. #675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kipcior Zobacz posta
    A jest coś co nadaje się do grania w 144Hz i jednocześnie do grafiki czy to nie ma tak?
    Acer ConceptD

  6. #676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kipcior Zobacz posta
    A jest coś co nadaje się do grania w 144Hz i jednocześnie do grafiki czy to nie ma tak?
    Na ten moment nie jest łatwo o taki monitor i to będzie jeszcze długo kompromis. Jeśli sRGB i 8 bitów na kolor Ci wystarczy to powinno coś się znaleźć na rynku z szybką matrycą IPS. Ponoć Acer zapowiedział kilka nowych modeli w tym model Predator XB323U GX który ma 32 cale (2560 x 1440), z matrycą IPS pokrywającą 99% AdobeRGB i odświeżaniem do 270 Hz oraz czasie reakcji matrycy: 0,5 ms. Nie liczył bym w takim monitorze na kalibrację sprzętową ale może to być niezły kompromis dla gracza z zacięciem fotograficznym. Nie wiem kiedy ten monitor pojawi się na rynku. Informacja prasowa pojawiła się np. tutaj: https://www.purepc.pl/acer-predator-...row-dla-graczy

  7. #677

    Domyślnie

    Acer na bazie Predatorów tłucze ConceptD i te mają wysoką częstotliwość, gsync/freesync, kryją aRGB, w droższych wersjach mają niezły HDR dzięki FALD i są nieźle zlinearyzowne fabrycznie do gamma 2,2, więc do grafiki też ujdą.

  8. #678

    Domyślnie

    Najlepsze Acery jakie miałem, to jednak inna liga niż nawet amatorskie monitory foto, nie mówiąc o graficznych. Nie rozpędzałbym się z tym nadawaniem się. Ale mimo wszystko, w dobie zalewu dziadostwem wszelakim, jest to niezła alternatywa, lepsze od BenQ, DELL, Iiyama, Viewsonic, nie mówiąc o masówce marketowej.

  9. #679

    Domyślnie

    Przytoczę takie cytaty, co prawda nie do mnie akurat kierowane, ale to już mniej istotne:

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    ... Co z tego jest ściemą, nieprawdą? Proszę o konkretne dowody, że tak jest. ...
    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    ... Stawiasz tezę i nie potrafisz jej udowodnić. ...
    Zapytałbym, czy w drugą stronę też to obowiązuje ?
    Widziałem sporo pańskich tez / teorii , nie popartych żadnymi dowodami, a nawet chociażby jakimiś linkami z internetu.
    Czyli tezy bardzo osobliwe powiedziałbym, ale może pan nie musi niczego udowadniać (jako ekspert w tej dziedzinie) i wystarczą tylko same słowa nie poparte niczym innym. Mi przyznam nie wystarczą, ale dla wielu tak ...

  10. #680
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    Ok, dzięki za odpowiedzi. Teraz mam 16:10 Della U2412M na IPS już od 8 lat i nie miałem okazji pracować na czymś lepszym. Choć może to i dobrze Jako drugi stoi jeszcze 19" Benq na MVA, a trzeci 15" Benq na TN, który chyba dziś się skończył. Także obrabiając zdjęcia miałem 3 wersje od razu Wydruki przeważnie nie odbiegały od tego co Dell pokazywał. Przeważnie...
    Komp też pamięta początki zeszłej dekady i trzeba będzie powoli zacząć analizować temat.
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

Strona 68 z 80 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •